Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
 • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

site:atlasglb.com logo ile ilgili görsel sonucu

Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap, Uçuş ve Yolcu Bilgileri

 

 

Online check-in kuralları nelerdir?

 

Online check-in imkanından, Atlasjet tarifeli seferleri ile İstanbul-Antalya-İzmir-Adana-Bodrum-Lefkoşa(Ercan)Tiflis-Simferopol-Gaziantep çıkışlı seferlere bileti olan tüm Atlasjet yolcuları faydalanabilir.


Online check-in uçağın kalkışından 48 saat öncesinden başlayarak, uçuşa 90 dakika kalıncaya kadar devam etmektedir.

Biletini www.atlasjet.com adresinden almış olan yolcularımız boarding (uçağa biniş) kartlarını kendi yazıcılarından çıkartabilmek için jetmil kart numarasını rezervasyon sırasında işlemiş olması veya 3D Secure güvenli ödeme seçeneğinden biletlerini almış olmaları gerekmektedir.

Bu şartlara uymayan yolcularımızın check-in işlemi tamamlanmamış olup, seçmiş oldukları koltuklar ile ilgili işlemlerini yaptırabilmek ve kredi kart kontrolü için havaalanlarında özel olarak hazırlanmış olan online check-in kontuarına bileti almış oldukları kredi kartları ile veya kendilerine ait geçerli bir kredi kartı ile başvurmaları ve işlemlerini tamamlatmaları gerekmektedir. Ayrıca indirimli tüm biletlerde yaş kontrolü ve yurtdışı uçuşlarında pasaport kontrolü nedenleriyle koltuk seçmiş olmalarına rağmen boarding (uçağa biniş) kartlarını yazdıramamış yolcuların da check-in işlemlerini tamamlamak ve biniş kartlarını almak üzere havaalanlarında özel olarak hazırlanmış online check-in kontuarına başvurmaları gerekmektedir.

Online check-in ve mobile check-in yapmış, çıktılarını almış (A4'e basılı veya mobil biniş kartı olarak) olan yolcular, bagajlarıyla ilgili özel online-mobile bagaj teslim kontuarlarında işlem yapabilirler.
Atatürk Havalimanı kontuar bilgileri:
İç hatlar online bagaj teslim kontuarı: N-20-21
Dışhatlar online bagaj teslim kontuarı: H 3 veya H5

Return check-in kuralları nelerdir?
Return check-in aynı gün içerisinde gidiş dönüş yapacak olan bagajsız yolcuların gidiş ve dönüş check-in işlemlerini, gidiş sırasında gerçekleştirerek, dönüş için gereken uçuş kartlarını gidiş sırasında vererek havaalanında zaman kaybını en aza indirmeyi amaçlar. Return check-in hizmetinden sadece rezervasyon sırasında Jetmil kart numarasını bildiren jetmil üyeleri yararlanabilir.

Return check-in hizmeti Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya karşılıklı uçuşlarında yapılabilmektedir.

Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap Haberi Oku, Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Atlasjet Online Check-in » Atlasjet Check-in Yap » Havaalanı Check-in Yap » Atlasjet Check-in » Airport Check-in » Check-in Ne Zaman Yapılmalı
 • cem üstün
  15 Eylül 2016 Saat : 21:28

  Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap Haberine Yorum YAZ tüm hava yolu şirketleri eksik yazmışlar veya ben gözden kaçırdım. 3D ile TUR şirketinden gediş-dönüş biletimi aldım. ve bir PNR numarası geldi. gidişte koltuk seçimi yaparken,aynı anda dönüş içinde seçmemiz gerekiyormu. veya dönüşü , dönüştemi seçmemiz gerekir. çünkü aynı anda gidiş - dönüş biletleri alınıyor. el bagajım 8KG geçmiyor ise internetten PNR ile gerekli çıktıları aldıktan sonra atlasglobal bankosund

 • zeyni
  05 Eylül 2015 Saat : 15:44

  Atlasjet Online Check-in, Atlasjet Check-in Yap Haberine Yorum YAZ

 • Etiketler »  

  DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

  1 2 3 4 5 6 İleri
  ucuz uçak biletleri
  OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping