Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Air Canada, uluslararası uçuş ağını genişletiyor Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Air Canada, uluslararası uçuş ağını genişletiyor


AIR CANADA KITALARARASI UÇUŞ AĞINI  GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR
 
Kanada’nın en  büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, uluslararası uçuş ağına 6 yeni nokta ekledi. Air Canada böylece dünyada 6 kıtaya uçan az sayıdaki global havacılık markasından biri oldu. Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever; “Geleceğin en önemli global havayollarından biri olma yolunda emin adımlarla büyüyoruz. Bu büyümede Türkiye pazarının da önemli rolü var. Türkiye’den seferlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Yolcu sayımız da her geçen gün artıyor. Kanada’nın en hızlı büyüyen markası olarak, Türkiye’de müşteri odaklı ürün, hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
 
Kanada’nın en büyük ve ödüllü şirketi Air Canada, uluslararası uçuş ağına Toronto-Bombay, Toronto-Berlin, Montreal-Cezayir, Montreal-Marsilya, Vancouver-Tayvan ve Vancouver-Nagoya seferlerini ekledi. Air Canada böylece dünyanın 6 kıtasına sefer düzenleyen az sayıdaki global havacılık şirketlerinden biri oldu. Air Canada daha konforlu bir seyahat deneyimini ekonomik fiyatlarla yaşamak isteyen yolcularına özel olarak oluşturduğu Premium Economy sınıfı ile de kıtalararası uçuşlarda yolculuğun ilk anından itibaren önemli ayrıcalıklar sağlıyor.
 
 
Konuksever: “Air Canada için Türkiye çok önemli bir rota”  
 
 
Yeni hatların Air Canada’nın global ve sürdürülebilir karlı büyüme konusundaki kararlılığının önemli bir göstergesi olduğunu belirten Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever: “Air Canada olarak Türkiye’den ABD’ye kolay ve alternatif bir ulaşım imkanı sağlıyoruz. Ayrıca uluslararası yolcular için cazip bir seçenek olarak öne çıkan ana aktarma noktalarımız Toronto, Montreal ve Vancouver’dan yapılan seferlerimizin artması ile uluslararası pazarlardaki hızlı büyümemiz devam edecek. Geleceğin en önemli global havayollarından biri olma yolundayız. Bu yolda Türkiye de Air Canada için çok önemli bir ülke. Her zaman ifade ettiğimiz gibi Türkiye pazarı bizim için çok önemli. Kuzey Amerika’dan Türkiye’ye direkt sefer düzenleyen tek Kanadalı ve Kuzey Amerikalı havayolu şirketiyiz. Bu kapsamda son teknoloji Boeing 787 Dreamliner uçaklarımızı Türkiye’ye de getirdik. Ayrıca İstanbul’dan yapılan kıtalararası uçuşlarda müşterilerine Premium Economy sınıfı seçeneğini sunan tek havayolu şirketiyiz.  Türkiye’den yolcu sayımız da her geçen gün artıyor. Kanada’nın en hızlı büyüyen markası olarak, Türkiye’de müşteri odaklı ürün, hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
Air Canada Hakkında: 
 
Kanada'nın en büyük, ulusal havayolu şirketi Air Canada 5 kıtada 190'dan fazla noktaya tarifeli seferler düzenlemektedir. ABD, Karayipler, Güney Amerika, Uzakdoğu, Avrupa ve tüm dünyaya tarifeli seferleri bulunmaktadır. Star Alliance`in kurucu üyelerinden olan Air Canada, Air Canada Express ve Air Canada Rouge şirketleriyle senede 38 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Merkezi Montreal`de olan Air Canada, 408 yolcu uçağından oluşan bir filoya sahiptir. Uzun menzilli hatlarda B777, B787, B767, A330 geniş gövdeli uçakları, kısa mesafeli hatlarda ise Airbus, Bombardier ve Embraer uçakları ile hizmet vermektedir. Ortak çalıstığı havayolu şirketleri ile beraber Air Canada günde ortalama 1.370 tarifeli uçuş gerçekleştirmektedir. Skytrax ödüllerinde, en iyi Kuzey Amerika Business Class, en iyi Kuzey Amerika Havayolu, en iyi Kuzey Amerika kabin ekibi, en iyi Kuzey Amerika uçak içi hizmet, dünyanın en iyi havayolu web sitesi ödüllerini senelerdir üst üste kazanmaktadır. 
Air Canada, uluslararası uçuş ağına 6 yeni nokta ekledi. Air Canada böylece dünyada 6 kıtaya uçan az sayıdaki global havacılık markasından biri oldu

Air Canada, uluslararası uçuş ağını genişletiyor Haberini Oku, Air Canada, uluslararası uçuş ağını genişletiyor Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »En Ucuz Uçak Bileti » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi » Uçak Seferleri Sorgulama
Etiketler » En Ucuz Uçak Bileti   » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi   » Uçak Seferleri Sorgulama  
Google ARA: Air Canada, uluslararası uçuş ağını genişletiyor

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping