Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal , Hamburg – İstanbul 100. Uçuşunu Kutladı! VİDEO İZLE - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal , Hamburg – İstanbul 100. Uçuşunu Kutladı! VİDEO İZLE

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada büyüme hedefleri doğrultusunda Avrupa’da destinasyon sayısını artırmaya devam ediyor. Atlasglobal’in Hamburg-İstanbul seferleri 1 Temmuz tarihinde başladı. Atlasglobal, 1 Temmuz’dan bu yana başarılı bir grafik sergileyen Hamburg – İstanbul uçuş hattının 100. uçuşu sebebiyle havalimanında basına yönelik özel bir etkinlik düzenledi.

Hamburg’daki basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği 100. uçuş kutlaması çok renkli geçti. Atlasglobal Pazarlama ve Satış Başkanı Tuna Tunca ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Semin Ateş’in 100. uçuş ile geldiği havalimanında, Altasglobal Hamburg Direktörü Orhan Kabaoğlu, Hamburg Havalimanı Pazarlama Müdürü Dr. Jörgen Kearsley ve yönetici Robert Piltz karşıladı.

atlas8

Kaptan pilot ve uçuş ekibiyle birlikte 100. uçuş nedeniyle hazırlanan pasta ile uçak önünde küçük bir kutlama yapıldı.

atlas11

Etkinlikte konuşan Atlasglobal Pazarlama ve Satış Başkanı Tuna Tunca konuyla ilgili; “Almanya’da uçtuğumuz ikinci nokta olarak Düsseldorf’tan sonra 1 Temmuz tarihinde Hamburg hattımızı da açtık. Bugün burada bu hattımızın 100. uçuşunu kutlamak üzere bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Hattımıza yönelik ilgi ve doluluk oranları Almanya’da doğru stratejilerle hareket ettiğimizi kanıtlıyor. Biz tüm faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda olduğu gibi Almanya pazarında da yolcuların tercih ettiği havayolu şirketi olmak için çalışacağız. Almanya yolcularını, Atlasglobal’in ayrıcalıklı dünyasıyla tanıştırmak en büyük hedefimiz. Hamburg’a günde sadece 1 sefer değil 2-3 sefer düzenleyerek daha da çok yolcuya ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sebeple Almanya’da ve sefer düzenlediğimiz tüm destinasyonlarda yerel taşıyıcılarla işbirliklerine imza atmaya hazırız. Amacımız daha çok noktaya daha çok yolcu taşımak ve bu hizmeti en hızlı ve en ucuz şekilde sunmak” dedi.

atlas14

Altasglobal’in aralarına katıldığı için büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Hamburg Havalimanı Pazarlama Müdürü Dr. Jörgen Kearsle, 100. uçuşun çok heyecan dolu olduğunu söyledi.

atlas6

Hamburg seferlerine 3 ay önce başlamalarına rağmen yolcu sayılarının giderek arttığını söyleyen Altasglobal Hamburg Direktörü Orhan Kabaoğlu, herkesi Atlasglobal’in ayrıcalıklı uçuşlarına beklediklerini söyledi.

Toplantı basın mensuplarının soruları ile devam etti.

atlas1

Atlasglobal’in Hamburg – İstanbul arası seferleri haftanın her günü Hamburg’dan saat 14:20’de kalkarak 18:30’da İstanbul’da oluyor; İstanbul’dan ise saat 10:40’da kalkarak 13:00’de Hamburg’a varıyor. Hamburg – İstanbul uçuşlarının biletleri yetkili acentalar ve  Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan satın alınabiliyor.

Atlasglobal ile Hamburg Fuhlsbuttel Havalimanı – İstanbul Atatürk Havalimanı arasında seyahat eden yolcular, diğer tüm Atlasglobal yurtdışı seyahatlerinde olduğu gibi, ücretsiz ikram ve Uçan Şef gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor.

Atlasglobal yolcuları Hamburg’dan İstanbul Atatürk Havalimanı bağlantılı olarak Adana, Antalya, Bodrum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Trabzon, Konya, Bağdat, Bişkek, Çimkent, Doha, Erbil, Erivan, Kuveyt, Mahaçkale, Nizhnekamsk, Dubai (Sharjah), Süleymaniye, Tahran, Tiflis ve Kıbrıs’a rahatça seyahat edebiliyor.

atlas15

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Hamburg seferinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

30 kilo bagaj hakkı

Hamburg’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yaralanıyor.

atlas16

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Hamburg’a Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Hamburg uçuşlarının biletleri, Hamburg Fuhlsbuttel Havalimanı Terminalinde açılan Atlasglobal bilet ofisi ve Almanya genelindeki tüm yetkili acentalardan ve www.atlasglb.com web sitesinden satın alınabiliyor.

Atlasglobal, 1 Temmuz’dan bu yana başarılı bir grafik sergileyen Hamburg – İstanbul uçuş hattının 100. uçuşu sebebiyle havalimanında özel bir etkinlik düzenledi.
Atlasglobal , Hamburg – İstanbul 100. Uçuşunu Kutladı! VİDEO İZLE Haberi Oku, Atlasglobal , Hamburg – İstanbul 100. Uçuşunu Kutladı! VİDEO İZLE Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »AtlasGlobal Uçak Seferleri » AtlasGlobal Uçak Bileti Al » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » AtlasGlobal Uçak Seferleri   » AtlasGlobal Uçak Bileti Al   » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping