Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Atlas Global Stockholm tamam sıra 7 yeni hatta Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlas Global Stockholm tamam sıra 7 yeni hatta


Atlas Global son açtığı Stockholm hattının ardından yeni uçuş güzergahları için çalışmalarını sürdürüyor. Atlas Global Pazarlama ve Satış Başkanı Tuna Tunca, çok yakında 7 hat daha açacaklarını bildirdi. Tunca, bunlardan üçünün kış tarifesiyle açıklanacağını, uçak sayısı 27'den 37'ye çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti.

UÇUŞLARININ YÜZDE 70'İ DIŞ HATLARDAN OLUŞUYOR

İsveç'in başkenti Stockholm'de düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Tunca, şirket uçuşlarının yüzde 70'inin yurtdışı, yüzde 30'unun yurtiçi olduğunu söyledi. Mart ayından itibaren bu şehre uçmaya başladıklarını söyledi. Tunca Stockholm hattıyla uçuş ağlarında eksik olan bir noktayı tamamladıklarını dile getirdi. Tunca, dünyada doğudan batıya, kuzeyden güneye doğru bir taşımacılık yapmaya çalıştıklarını belirtti.

RUSYA 3 YENİ HAT GELİYOR

Şirketin uçuş ağına daha fazla nokta katarak yolculara daha geniş bir platformda hizmet vermeyi istediklerini belirten Tunca Rusya'da 3 yeni hat planladıklarını söyledi. Tunca “Yapacağımız uluslararası anlaşmalar ve diğer havayolları ile yolcularımıza farklı seçenekler ve farklı uçuş saatleri sunmaya devam edeceğiz. Yakın bir zaman da yeni hatları açıklayacağız. Rusya da anlaşmaların sağlanmasıyla birlikte 3 yeni hattı açmayı hedefliyoruz. 2017 başına kadar bu hatları açmayı hedefliyoruz” dedi. Tunca, İstanbul'daki yeni havalimanının açılmasıyla yeni pist ve terminallerle Türkiye'nin bu yönde yolcu potansiyelini arttıracağını kaydetti.

AVRUPA'DA ORTAK UÇUŞ

Tunca, uçaklarda yolculara verilen hizmetleri sürekli geliştirdiklerini, bu doğrultuda uçan şef uygulamasını hayata geçirdiklerini dile getirdi. Uçuş hizmetlerinin düşük maliyetli (low cost) taşımacılık yapan hava yolu şirketleriyle karşılaştırılamayacağına dikkati çeken Tunca, Avrupa'da yerel hava yollarıyla iş birliği (ortak uçuş) yapacaklarını bildirdi. Tunca, anlaşma yapacak şirketin yöneticileriyle sürekli görüştüklerini ifade ederek, “Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli hedeflerden bir tanesi” dedi.

Atlas Global en son açtığı Stockholm hattı ile yeni ağ uçuşlarını arttırmayı sürdürüyor. Filosunu 10 uçakla büyütmeyi hedefleyen Atlas Global, yakında 7 yeni hat daha açacak.

Atlas Global Stockholm tamam sıra 7 yeni hatta Haberini Oku, Atlas Global Stockholm tamam sıra 7 yeni hatta Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Atlas Global Uçak Bileti Al » Atlas Global Uçak Bileti Fiyatları » Atlas Global Uçak Seferleri
Etiketler » Atlas Global Uçak Bileti Al   » Atlas Global Uçak Bileti Fiyatları   » Atlas Global Uçak Seferleri  
Google ARA: Atlas Global Stockholm tamam sıra 7 yeni hatta

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping