Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Suudi Arabistan'dan 100 uçak gelecek - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Suudi Arabistan'dan 100 uçak gelecek

 Ordu İş Adamları Derneği'nin (ORDUSİAD) aylık mutat toplantısına Altınordu Belediyesi ev sahipliği yaptı.

Altınordu Belediyesi'nde düzenlenen toplantıya Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Ordu İş Adamları Derneği Başkanı Kadir Engin ve üyeler katıldı.

Suudi Arabistan'dan 100 uçak gelecek

Altınordu Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu'nun tanıtımı için büyük emek verdiklerini belirtti. Balkanlıoğlu, şöyle konuştu: "İstihdam sağlamak son derece önemlidir. İş adamlarımız belli bir zaman sonra artık işçileri için çalışır durama geliyorlar ve sürekli bisikletin üzerindeki bisiklet sürücüsü gibi pedal çevirmek zorundalar. Peki bisikletteki pedal çevrilmez ise ne olur? bisiklet devrilir. Bir müessese kurmak çok zor bir iş ama kurduktan sonra yıllarca sürecek şekilde idam ettirmek, gelecek nesillere teslim etmek daha zor. İnsanlara ekmek verenlere bizimde destek olmak gibi görevlerimiz var. Bu konuda her şeyi yapmak istiyoruz. Ordu ilimizin tanıtımına büyük önem verdik. Her başarının yapılan işin arakasında bir emek var. Her iş kendiliğinden tesadüfen olmuyor. Mücadele etmek, emek vermek gerekiyor" dedi.

Vali Balkanlıoğlu, Ordu'nun tanıtımına büyük özen gösterdiklerini ve hep birlikte bir gayret içinde olduklarını da belirterek, "Turizm alanında önümüzdeki yıl buraya Suudi Arabistan'dan 100 uçak iniş yapacak. Buraya bu adamlar geldikleri zaman sosyal medyadan buranın tanıtımını yapacak. Gittikçe ziyaretçi sayısı artacak. Bunlar bütün sanayicilerimize iş adamlarımız katkı sağlayacak bir oluşumdur. Ordu'nun ve sizlerin geleceği açısından bürokrat, belediye ve kendi aranızdaki derneklerin istişarede bulunması son derece önemlidir" diye konuştu.

Ordu İş Adamları Derneği'nin (ORDUSİAD) aylık mutat toplantısına Altınordu Belediyesi ev sahipliği yaptı.
Suudi Arabistan'dan 100 uçak gelecek Haberi Oku, Suudi Arabistan'dan 100 uçak gelecek Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Suudi Arabistan Uçak bileti al » Suudi Arabistan Uçak seferleri » Suudi Arabistan Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Suudi Arabistan Uçak bileti al   » Suudi Arabistan Uçak seferleri   » Suudi Arabistan Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping