Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY, 99 Dolarlık 'ucuz bilet' kampanyasına başladı Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY, 99 Dolarlık 'ucuz bilet' kampanyasına başladı


Dünyanın hemen hemen her noktasına uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları (THY) Ekim ayında başlayacağı ucuz uçak bileti için rotasını belirledi.

Bu kapsamda THY ile uçmak isteyenler şimdiden 99 dolardan başlayan uygun fiyatlı kampanyalı biletlerden alabilir. THY, biletlerini 16 Ekim'e kadar satın alan yolculara Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna'ya gidiş-dönüş her şey dahil 99 dolardan başlayan fiyatlarla uçuulabilecek.

Ucuz uçak bileti kampanyasına ilişkin THY Basın Müşavirliği özel bir açıklama ile duyururuken, 16 Ekim'e kadar satın alınacak biletler için transfer merkezi Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından Balkanlar'da Cluj 99 dolar, Bükreş, Köstence, Ljubljana, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Zagreb 109 dolar, Belgrad, Podgorica, Dubrovnik 119 dolar, Sofya 129 dolar, Varna, Kişinev'e 139 dolardan, Kafkaslar'da Nahcivan, Gence, Tiflis 129 dolar, Batum 149 dolar, Bakü 169 dolardan, Ukrayna'da Zaporijya 119 dolar, Lviv 139 dolar, Kherson 149 dolar, Odessa 159 dolar, Kiev 169 dolardan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dahil uçuş olanağı sunulacak.

Diğer taraftan yapılan açıklamada Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, seyahatlerini 16 Ekim 2016-31 Mart 2017 tarihlerinde yapabilecekleri ifade edildi.

Vatandaşlara önemli uyarı yapan THY açıklamasında kampanya dahilinde olan Belirtilen fiyatlar, THY'nin resmi internet sitesi ücretleri olmakla birlikte, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebileceğinin altı çizildi.

THY ucuz bilet satışlarına kampanya ile başladı. 99 Dolardan başlayan fiyatlar THY uçak bileti nereden nasıl alınır?

THY, 99 Dolarlık 'ucuz bilet' kampanyasına başladı Haberini Oku, THY, 99 Dolarlık 'ucuz bilet' kampanyasına başladı Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  
Google ARA: THY, 99 Dolarlık 'ucuz bilet' kampanyasına başladı

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping