Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY'den sonbahar kampanyası - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY'den sonbahar kampanyası

Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan; Balkanlar’da Cluj 99, Bükreş, Köstence, Ljubljana, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Zagreb 109; Belgrad, Podgorica, Dubrovnik 119; Sofya 129, Varna ve Kişinev’e 139 ABD Dolar’ına uçabilecek. Kafkaslar’da ise Nahcivan, Gence ve Tiflis’e 129, Batum’a 149, Bakü’ye ise 169 Dolar’dan başlayan fiyatlar uygulanacak. Ukrayna’ya gitmek isteyenler ise Zaporijya 119, Lviv 139, Kherson 149, Odessa 159 ve Kiev’e 169 ABD Dolar’ından başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş bileti alabilecek.    

KOLTUKLAR SINIRLI SAYIDA     

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 26 Eylül - 16 Ekim 2016 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 16 Ekim 2016 – 31 Mart 2017 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler. 

Türk Hava Yolları(THY), Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya yönelik yeni bir kampanya başlattı. Bu bölgelere gitmek isteyenler biletlerini gidiş-dönüş her şey dahil 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla alabilecek.
THY'den sonbahar kampanyası Haberi Oku, THY'den sonbahar kampanyası Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İstanbul Grup Uçak Bileti » İstanbul Toplu Uçak Bileti » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping