Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal’in Yeni uçuş noktaları Ukrayna ve Rusya - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal’in Yeni uçuş noktaları Ukrayna ve Rusya

Kuzey Kıbrıs Turizm Sektörü Atlas Global ile yeni ufuklara doğru yol alıyor.

Kuzey Kıbrıs Turizm sektörüne yeni uçuş noktaları belirlemek adına ülkemizdeki turizm potansiyelini geliştirmek anlamında yepyeni hamleler içerisinde olan Turizm ve Çevre Bakanlığı; özel sektör ile yakın temas içerisinde bulunmaya devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Turizm ve Çevre Bakanı Sn Fikri Ataoğlu " Turizm pastamızın genişlemesi ve bu pastadan daha fazla pay almak adına; Adamızı ziyaret eden mevcut pazarların yanında özellikle BDT ( Bağımsız Devletler Topluluğu ) Ukrayna ve Rusya destinasyonlarından Atlas Global ile önemli adımlar atıldığını söyledi.

Ataoğlu yaptığı açıklamada "Çok önemli bir dönemdeyiz ve bu süreçte özellikle Kış aylarından başlayacak şekilde Çok farklı destinasyonlarından Atlas Jet ileTarifeli uçuşlar gerçekleşecek . Bu anlamda bizler söz konusu bu uçuşlara çok önem veriyoruz. Ülkemizdeki turizm profilini ve çeşitliliğini artırmak, yeni uçuş noktalarının ülkemize bağlanmasından geçmektedir. Bu son derece hassas olan konuyu; ülkemize Türkiye üzerinde gelecek olan aktarmalı uçuşlarda tüm paydaşların avantajına olacak şekilde çalışıyoruz ve yakın bir zamanda bu değişimi herkes yaşayacak dedi.

Atlas Global sahibi ve Murat Ersoy ise" Biz Şu anda Kıbrıs'ın En büyük yatırımını gerçekleştirdik. Bu yatırımların Kuzey Kıbrıs'ta çoğalarak artması ülkenin imajının değişmesine ve gelecek olan misafir profilinin de daha çok çarşıda zaman geçiren , harcayan bir seviyeye geleceğini bildirdi. "

İstanbul KKTC Başkonsolosluğunda gerçekleşen görüşmede Atlas Global Şti sahibi Murat Ersoy, Kıbrıs Temsilcisi Osman Malyalı, Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı İsmet Esenyel, Başkonsolos Fahri Yönlüer, ve Turizm ve Çevre Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Kazım Türkan’da hazır bulundu.

 

 

Kuzey Kıbrıs Turizm Sektörü Atlas Global ile yeni ufuklara doğru yol alıyor.
Atlasglobal’in Yeni uçuş noktaları Ukrayna ve Rusya Haberi Oku, Atlasglobal’in Yeni uçuş noktaları Ukrayna ve Rusya Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Atlas Global Uçak Bileti Al » Atlas Global Uçak Bileti Fiyatları » Atlas Global Uçak Seferleri
Etiketler » Atlas Global Uçak Bileti Al   » Atlas Global Uçak Bileti Fiyatları   » Atlas Global Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping