Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları'ndan Yüzde 15 İndirim Fırsatı - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Türk Hava Yolları'ndan Yüzde 15 İndirim Fırsatı

Kış aylarında düşen yolcu sayısını artırmaya yönelik olarak yapılan promosyonlara bir yenisi daha eklendi. Türk Hava Yollarının resmi internet sitesinde duyurulan kampanyaya göre en az 3 kişi olmak koşulu ile ailecek yapılacak yurtiçi ekonomik sınıf uçuşlarda yüzde 15 oranında indirim uygulanacak.

Biletlerinizi 23 Eylül 2016-29 Mart 2017 tarihleri arasında almak koşulu ile 1 Ekim 2016-31 Mart 2017 tarihleri arasında yapacakları uçuşlarda bu indirim oranından faydalanabilecek olan aileler için müthiş bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Ailelerin en az 3 ve en fazla 9 kişi olarak seyahatlerinde uygulanacak olan indirim kış aylarında THY canlılık getirecektir.

Ailece Gelin %15 İndirimli Uçun” sloganı ile tanıtılan promosyonda Çift soyada sahip yolcuların, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle aile indiriminden yararlanır, çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabilirler uyarısı da yer almaktadır. Siz de Türk Hava Yolları’nı tercih edin ayrıcalıklarla uçma fırsatını kaçırmayın.

 

 
Türk Hava Yolları ailecek ve ekonomik sınıfta yapılacak seyahatlerde ekstra yüzde 15 indirim uygulayacak.
Türk Hava Yolları'ndan Yüzde 15 İndirim Fırsatı Haberi Oku, Türk Hava Yolları'ndan Yüzde 15 İndirim Fırsatı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Türk Hava Yolları Uçak Bileti » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri » Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları
Etiketler » Türk Hava Yolları Uçak Bileti   » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri   » Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping