Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Dev Organizasyon İstanbul’da - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Dev Organizasyon İstanbul’da

Basketbolda NBA sonrasında en büyük organizasyon olarak gösterilen Turkish Airlines Euroleague'de Final Four maçları 2017 yılında İstanbul’da düzenleneceği belirtildi. Bu organizasyonun yapılacağı şehir ile ilgili olarak İstanbul ile Moskova çekişirlerken yarışa daha sonra Rotterdam ile Belgrad’da karışmıştı. Alınan bilgilere göre Sırbistan bu organizasyon için bir adım öndeydi ancak ülkemizden Galatasaray Odeabank, Fenerbahçe, Anadolu Efes ile Darüşşafaka Doğuş takımlarının da katılacağı organizasyona özellikle bu turnuvanın ana sponsoru Türk Hav Yolları da devreye girince ibre Türkiye’ye döndü.

THY dışında daha birçok sponsor firmanın da İstanbul’dan yana tercihlerde bulunması da bu ihtimali artırıyor. FIBA ile Euroleague arasında bir süredir bazı gerginlikler yaşanıyor. Ayrıca federasyon da FIBA yanlısı davranışları ile Türk takımlarını Eurocup’a göndermeyebileceklerini açıkladılar. Buna karşılık olarak Euroleague takım göndermezseniz İstanbul’daki turnuvayı unutun diye blöf yapıyor. Ancak karşılarında da ciddi bir devlet desteği garantisi olunca ibrenin Sinan Erdem Spor Salonu’na döndüğü görülüyor.

Türk Hava Yolları Euroleague Final Four karşılaşmaları 2017 yılında % 99 İstanbul’da Sinan Erdem Spor Salonunda Yapılacak.
Dev Organizasyon İstanbul’da Haberi Oku, Dev Organizasyon İstanbul’da Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Türk Hava Yolları Uçak Bileti » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri » Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları
Etiketler » Türk Hava Yolları Uçak Bileti   » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri   » Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping