Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türkiye güvenilir tatil destinasyonu - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Türkiye güvenilir tatil destinasyonu

Türk Hava Yolları (THY), 15 Temmuz kalkışmasını dünyaya doğru şekilde anlatmak için çok önemli görev üstlendi. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 18 ülkeden 120 gazeteci, televizyoncu, sosyal medya yazarını misafir ederek 15 Temmuz’daki darbe girişimini anlattı. Simultine  tercümeyle İngilizce, Rusça ve Çince olarak konuşması yabancı gazetecilere çevrilen Aycı, Atatürk Havalimanı’nda hafta başında uçuş rekorunun kırılmasının kendilerini çok memnun ettiğini söyledi.

REKORDAN MEMNUNUZ

Aycı “Gökten ne yağar da yer kabul etmez’ diyeceğiz. Dolayısıyla toparlanmanın olduğunu görüyoruz. Bu toparlanma da bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Zira yaşananları sizler de biliyorsunuz. Sektörümüzde ve turizmde, taşımacılık sektöründe, havacılık sektöründe ve şirketimizde bir yan etkisi oldu. Bu etkinin suratle telafisi bakımından da bu rakamları çok olumlu ve önemli görüyorum. Türkiye güvenilir bir ülke, İstanbul güvenilir bir şehir, güvenilir bir tatil destinasyonu. Bu anlamıyla THY’yi misafirlerimizin tercih etmesinden ve yine aynı şekilde havalimanımızda rekor kırılmasından dolayı çok mutluyum” dedi.

2’NCİLİK MÜCADELEMİZ VAR

Aycı “Bugün İstanbul  Avrupa’nın ve dünyanın en güvenli havalimanlarından birisi olarak gerek Avrupa Sivil Havacılık gerekse de Uluslararası Sivil Havacılık Güvenlik denetimlerinden geçiyor. İngiltere, İsrail ve ABD gibi özellikle havayolu taşımacılığında uçuşlarda özel güvenlik tedbirleri almış ülkeler bile bugün bizim havalimanlarımızın güvenliğini takdir etmektedirler. Bu yıl yaklaşık  64 milyon yolcu taşıyacağız. 116 ülkede 294  destinasyona uçuyoruz. Bu anlamda dünyanın en çok noktaya uçan havayolu unvanı THY’ye aittir” diye konuştu. Yeni havalimanının bitmesiyle büyümeye devam edeceklerini söyleyen Aycı “Atatürk Havalimanı Avrupa’nın en yoğun havalimanlarından birisi. Avrupa’nın 1 numarası Heartrow, 2’ncisi Paris Charles de Guelle, 3’üncüsü Atatürk Havalimanı.Çok yakın bir zamanda Charles De Gulle’yi geçeceğiz. İkincilik mücadelesi veriyoruz” dedi.

Sızıntı’yı Aksiyon yaptılar

İlker Aycı, Türkiye’de ağırladığı gazetecileri FETÖ konusunda uyardı. FETÖ’nün geçmişte ‘Sızıntı’ isimli bir dergi çıkardığını anımsatan Aycı “Sızıntı dergisi, yani ‘leak’. Wikileaks var ya hani, Sızıntı dergisi. Son 5-6 yılda o derginin ismini değiştirdiler. Derginin ismini artık ‘Aksiyon’ koydular. ‘Action’, yani ‘Artık kurumlara sızdık, yönetime sızdık, ekonomiye sızdık. Şimdi ne zamanı? Aksiyon zamanı.’ Artık ele geçirme zamanı. Çok da büyük ekonomik güçleri de ellerinde var. O hale geldiler” dedi. FETÖ’nün birçok ülkede faaliyetinin olduğunu da vurgulayan Aycı “Bugün sizlerin eğitim sisteminde de bulunan bu okullara dikkat etmenizi öneririz” dedi.

40 milyon dolar’lık bilet değişimi  yaptık

İlker Aycı “Darbe  girişiminin peşinden operasyonlara devam ettik. 28 Haziran terör saldırıları ve 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası biletleri kayıtsız şartsız değiştireceğimizi söyledik. 1933’ten bu yana 82 yıllık bir aile olarak bizler THY biletinin arkasında durduk. Yolcularımızı en iyi şekilde ağırlamanın peşinde olduk. Bu iki olayın peşinden yapılan bilet değişikliklerinin maliyeti 40 milyon doları geçmiştir. Bu ürünümüzün markamızın arkasında durmanın yolcularımızla bir seferlik değil bir ömür boyu ve THY ailesi olarak her daim yolcularımızı ağırlamak için biz bunun önemli bir ilişki iş ortaklığı olduğuna inanıyoruz” dedi.

THY, kara propagandacılara karşı önemli bir görev üstlendi. Uçuş yaptığı ülkelerdeki gazetecileri Türkiye’ye getiren THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı “Türkiye ve İstanbul güvenilir bir tatil destinasyonu” mesajı verdi.
Türkiye güvenilir tatil destinasyonu Haberi Oku, Türkiye güvenilir tatil destinasyonu Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping