Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Rusya'nın hangi şehirlerinden , hangi şirketler uçuyor? - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Rusya'nın hangi şehirlerinden , hangi şirketler uçuyor?

Rusya'nın başkenti Moskova'nın ardından St. Petersburg kentinden de Antalya'ya charter uçuşlar düzenleniyor. 

Sputnik'in haberine göre Petersburg'daki Pulkovo Havalimanı'ndan yapılan açıklamada, havaalanından Antalya'ya gidecek olan ilk charter uçağın yerel saatle dün 06.40'da havalandığı belirtildi. Uçuşu bir Boeing 767-300 uçağının gerçekleştirildiği de kaydedilen açıklamada uçaktaki yolcu sayısına ilişkin bilgi verilmedi. Fakat Boeing 767-300 tipi uçaklar 181-375 kişi taşıyabiliyor.

BAŞKA ŞİRKETLER DE CHARTER SEFER DÜZENLEMEK İSTİYOR

Pulkovo Havalimanı'ndan Antalya'ya Royal Flight, AZUR Air ve Ural Havayolları gibi şirketler de charter seferler düzenlemek istiyor. Havalimanı yetkililerine göre, havayolu şirketleri 7 Eylül-5 Ekim'de 35 sefer düzenlemek için başvuruda bulundu. 

Pulkovo'dan Antalya'ya Türk Hava Yolları ve Rossiya havayolu şirketleri de haftada birkaç kez tarifeli seferler düzenliyor. 

VORONEJ'DEN DE CHARTERLAR OLACAK

Öte yandan Rusya'nın Voronej kentindeki havalimanından da, 22 Eylül'den itibaren Türkiye'den Azur Air ve Pegas Fly havayolu şirketleri charter seferlerine başlayacak. Gazetem.ru'da yer alan habere göre Voronej Havalimanı'nın basın servisinden yapılan açıklamada, "Uçak seferleri Eylül ayının sonunda düzenlenmeye başlanacak. Anex Turizm'in havayolu şirketi AZUR Air'in seferlerinin 22 Eylül, 1-10 ve 17 Ekim'de gerçekleşmesi planlanıyor. Satışlar açılmıştır" denildi.

Pegas Fly da 24 Eylül'den itibaren Antalya'ya charter seferleri düzenlemeye başlayacak. 

Rusya'nın St. Petersburg ve Voronej kentlerinden de Antalya'ya uçuşlar başlıyor. St. Petersburg'daki Pulkovo Havalimanı'ndan Antalya'ya Royal Flight, AZUR Air ve Ural Havayolları gibi şirketler de charter seferler düzenlemek istiyor.
Rusya'nın hangi şehirlerinden , hangi şirketler uçuyor? Haberi Oku, Rusya'nın hangi şehirlerinden , hangi şirketler uçuyor? Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Rusya Uçak Bileti al » Rusya Uçak Seferleri » Rusya Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Rusya Uçak Bileti al   » Rusya Uçak Seferleri   » Rusya Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping