Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Atlasglobal filoyu yeniledi Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal filoyu yeniledi


sglobal Havayolları, “Hayallerin üzerinde bir dünya” sloganıyla yolcularına sunduğu hizmetleri geliştirmeye yeni yatırımlarıyla devam ediyor. Atlasglobal’in Türkiye’deki yolcuların havalimanı transferlerini sağlayan Fly&Bus filosu yenilendi. Atlasglobal yolcuları artık yenilenen Fly&Bus filosu ile Türkiye’de uçtukları noktalardan evlerine çok daha konforlu bir şekilde ulaşacak.

Atlasglobal, global havayolu şirketi olma vizyonu çerçevesinde yurtdışındaki uçuş ağını hız kesmeden büyütüyor. Büyüme stratejisi kapsamında hizmet standartlarını da geliştiren Atlasglobal, yatırımlarına da devam ediyor. Atlasglobal Türkiye’de havalimanından ücretsiz transfer sağlayan tüm Fly&Bus filosunu yeniledi. Otokar Doruk marka araçlardan oluşan Fly&Bus filosu sayesinde Atlasglobal yolcuları gidecekleri noktalara çok daha konforlu varacak. Geniş, ferah ve konforlu 40 yolcu kapasiteli Otokar Doruk araçlar şehir içi ulaşım için yüksek manevra kabiliyetine sahip. Araçlarda ayrıca GPRS sistemi ve yolcu güvenliği için 7/24 online kamera izleme sistemi bulunuyor.

Fly&Bus filosunun yenilenmesiyle ilgili Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy; “Atlasglobal olarak yurtdışında büyüme trendimizi sürdürürken yolcularımıza sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Yenilenen Fly&Bus filomuz ile yolcularımızın havalimanı transferlerini çok daha konforlu bir hale getirdik” dedi. Atlasglobal’in Fly&Bus konusunda çözüm ortağı Şimşek Line Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şimşek ise “Son teknoloji donanımlı yeni Fly&Bus filomuz tasarruflu yakıt tüketimi yapıyor ve parça maliyeti oldukça düşük; araçların yatırım maliyeti 5 yılda bize sağladığı yakıt tasarrufu sayesinde kendiliğinden elimizi cebimize atmadan karşılanmış oluyor” dedi.

Atlasglobal’in yurtiçinde Adana, İzmir, Trabzon, Konya, Bodrum, Antalya yurtdışında ise Tiflis, Sharjah, Cluj ve Nizhnekamsk’ta Fly&Bus hizmetleri bulunuyor.

Atlasglobal Havayolları, “Hayallerin üzerinde bir dünya” sloganıyla yolcularına sunduğu hizmetleri geliştirmeye yeni yatırımlarıyla devam ediyor.

Atlasglobal filoyu yeniledi Haberini Oku, Atlasglobal filoyu yeniledi Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »AtlasGlobal Uçak Seferleri » AtlasGlobal Uçak Bileti Al » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » AtlasGlobal Uçak Seferleri   » AtlasGlobal Uçak Bileti Al   » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları  
Google ARA: Atlasglobal filoyu yeniledi

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping