Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY Küba hattını açarken Che krizi yaşanır mı? Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY Küba hattını açarken Che krizi yaşanır mı?


TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Rize’de yaptığı konuşmada Che tişörtü giyen gençlere dikkat çekerek “Che Guevara'nın 39 yaşında öldürülen, bizzat kendisinin infazlar yaptığı bir katil kişilik. Bir gerilla. Bolivya'da, Küba'da, Güney Amerika'da faaliyette bulunan bir eşkıya benim liseli gencimin yakasında, göğsünde olamaz” demişti.

Kahraman’ın açıklamalarının üzerine Che tartışması başladı. Ancak Türkiye ve Küba arasında önümüzdeki aralık ayında doğrudan seferler başlayacak. THY, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Küba’nın başkenti Havana’da Jose Marti Uluslararası Havalimanı’na uçacak. Havana’dan THY uçağı Venezüella’da başken Caracas’a devam edecek.

Bu sözlerin THY’nin seferlerini nasıl etkileyeceği ise merakla bekleniyor. Küba için Che ülkenin ulusal kahramanı ve aynı zamanda eski bir bakan ve ülkeyi uluslararası platformda ülkesini temsil eden diplomat.

TBMM DE AÇIKLAMA YAPTI

Bu sözler üzerine TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı'ndan açıklama geldi. Sayın Kahraman tarafından gerçekleştirilen konuşmada, Küba Sosyalist Devrimi’nde yer alan bir şahsın değil, kendi milli değerlerimizi özümsemiş, ülkemizin müreffeh ve barış dolu aydınlık geleceğinin teminatı olan gençlerimize, tarihimizdeki binlerce kahraman ve önderin rol model olarak alınabileceği ve takip edilebileceği tavsiye edilmiştir.”

 

Kaynak: www.kokpit.aero
 
 
Türkiye Büyük Milet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman’ın sözleri Türkiye ve Küba arasında krize neden oldu. Bu kriz, THY’nin aralık ayında başlamayı planladığı Küba’da Havana seferlerini etkiler mi?

THY Küba hattını açarken Che krizi yaşanır mı? Haberini Oku, THY Küba hattını açarken Che krizi yaşanır mı? Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Küba Uçak Bileti AL » Küba Uçak Seferleri » Küba Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Küba Uçak Bileti AL   » Küba Uçak Seferleri   » Küba Uçak Bileti fiyatları  
Google ARA: THY Küba hattını açarken Che krizi yaşanır mı?

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping