Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
KKTC Uçak Bileti - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

KKTC Uçak Bileti

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile yaptığı görüşmeler sonucunda, Bakanlık Müsteşarı İsmet Esenyel Kuzey Kıbrıs turizm sektörüne yeni bir ivme kazandırmak maksadıyla Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Turizm ve Çevre Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, toplantıda son yaşanan Türkiye ve global siyasi ve ekonomik hareketliliğin Kuzey Kıbrıs turizmine etkileri üzerinde duruldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bakanlık Müsteşarı Esenyel, birinci pazar olarak belirledikleri Anavatan Türkiye’yi, Kuzey
Kıbrıs’a daha fazla yakınlaştırmak için etkin bir tanıtma ve pazarlama faaliyetlerine başlayacaklarını, özellikle THY’nin bu hedefleri tutturmak adına önemli bir misyon üstlendiğini söyledi.

Son aylarda yakın olan destinasyonlara girmek adına çok büyük emek harcadıklarını belirtenEsenyel, “Bu uğurda THY ile 3-5 Ekim tarihlerinde Tahran, Tebriz ve Mashad’a tüm sektör paydaşları ile çıkarma yapacağız” dedi.

Esenyel, Bakü, Dublin,İskoçya, Glasgow, Danimarka, Kopenhag ve Norveç’e çok stratejik hamlelerle roadshowlar düzenleyeceklerinide açıklayarak, THY ile organize edecekleri bu tanıtma faaliyetlerinin pazarlama anlamında büyük avantajlar sağlayacağını kaydetti.

Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Esenyel, THY temsilcilerinin adaya uçacak olan uçakların “touchdown” sıkıntısının minimum etki ile hem maliyet hem de zaman anlamında yeni bir çalışma içerisinde olacağını ve Kuzey Kıbrıs turizm sektörü için çalışan tur operatörleri ve seyahat acentelerinin de mukayeseli avantaj elde edeceğini belirtti.

Kuzey Kıbrıs turizm sektörüne bu yıl çok önem verdiklerini belirten THY Genel Müdürü Temel Kotil ise, Kıbrıs Türk turizmi adına başlatılan tanıtma hamlelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Temel Kotil, “Tanıtım anlamında KKTC’ye daha farklı destinasyonlardan uçmak için seferberlik ilan ediyoruz” dedi.
Kotil, Türkiye üzerinden Kuzey Kıbrıs’a uçacak herkese köprü olmak istediklerini de ifade ederek, yakın bir zamanda Konya, Trabzon ve Eskişehir’den Ercan’a direk seferler başlatacaklarını açıkladı.

KKTC Uçak Bileti Haberi Oku, KKTC Uçak Bileti Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »KKTC Uçak Seferleri » KKTC Uçak Bileti AL » KKTC Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » KKTC Uçak Seferleri   » KKTC Uçak Bileti AL   » KKTC Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping