Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları’ndan yeni hatlar! - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Türk Hava Yolları’ndan yeni hatlar!

Türk Hava Yolları’ndan yeni hatlar!
 
THY’nin yeni rotaları arasında Güney Sudan, Venezüella, Gine, Küba, Meksika, Seyşeller de yer alıyor.
Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları (THY), halen 116 ülkede 49’u yurt içi, 241’i yurt dışı olmak üzere 290 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. THY, bu açıdan açık ara dünyada en fazla ülkeye uçuş gerçekleştiren havayolu olarak öne çıkıyor. Avrupa’da havalimanı olan ülkeler içinde sadece sadece İzlanda’ya uçmayan THY, Kuzey, Orta ve Güney Amerika’daki operasyonlarını genişletiyor
 
Afrika’da uçulmayan az sayıda ülke kaldı
 
THY Afrika’da en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi konumunda… Önümüzdeki dönemde Gine, Angola ve Seyşeller’i radarına alan THY, Seyşeller güzergâhında biletleme sürecini de başlattı. Afrika’da 54 ülke bulunuyor. THY bu ülkelerden şimdilik 17’sine, bir başka ifadeyle Komor Adaları, Swaziland, Lesotho, Zambiya, Botsvana, Zimbabve, Namibya, Orta Afrika Cumhuriyeti, Burundi, Ekvator Ginesi, Togo, Liberya, Sierra Leone, Gine Bissau, Gambiya, Malavi ve Sao Tome’ye uçmuyor.
 
THY önümüzdeki dönemde uçak müsaitliğine bağlı olarak Suudi Arabistan’ın Abha, Güney Sudan’ın Juba, Mısır’ın Asvan ve Luksor, Venezüella’nın başkenti Caracas, Yeni Gine’nin başkenti Conakry, Küba’nın başkenti Havana, Rusya’nın Mahaçkale, Ukrayna’nın Harkiv, Polonya’nın Krakov, İspanya’nın La Coruna, Azerbaycan’ın Lenkeran, Angola’nın başkenti Luanda, Meksika’nın başkenti Mexico City, Fransa’nın Nantes, Endonezya’nın Denpasar (Bali), Tayland’ın turistik şehri Phuket, Tanzanya’daki turizm cenneti Zanzibar şehirlerine ve Seyşeller’e tarifeli seferler düzenleyecek. THY’nin 2011’den bu yana sürekli gündemde olan Okyanusya kıtası seferleri ise yakında başlamayacak. THY’nin uçmadığı tek kıta olan Okyanusya’da Avustralya’nın Sydney şehrine ne zaman sefer düzenleyeceği belirsizliğini koruyor.
THY’nin yeni rotaları arasında Güney Sudan, Venezüella, Gine, Küba, Meksika, Seyşeller de yer alıyor.
Türk Hava Yolları’ndan yeni hatlar! Haberi Oku, Türk Hava Yolları’ndan yeni hatlar! Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Türk Hava Yolları Uçak Bileti » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri » Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları
Etiketler » Türk Hava Yolları Uçak Bileti   » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri   » Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping