Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kremlin Sözcüsü'nün Kızı Tatil İçin Antalya'ya Geldi - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Kremlin Sözcüsü'nün Kızı Tatil İçin Antalya'ya Geldi

Rusya'nın önemli siyasetçilerinden Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov'un kızı 18 yaşındaki Liza Peskova, tatil için Antalya'ya geldi. Erkek arkadaşıyla birlikte Antalya'da tatilini sürdüren Liza Peskov, burada çektirdiği fotoğraflarını İnstagram hesabından paylaştı.

"MERHABA TÜRKİYE, SENİ ÖZLEDİK"

Antalya'nın Kemer bölgesindeki tatilinden biri erkek arkadaşıyla dört fotoğraf ve bir de video paylaşan Liza Peskova, Türkiye ile ilgili sıcak bir mesaj da yayınladı. Rusça mesajında Peskova şu ifadeleri kullandı: "Merhaba Türkiye. Seni özledik. Türkiye'nin kapıları Ruslara açık. Burada çok fazla Rusya vatandaşı var ve bizi seviyorlar."

 

 

 

BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM ALDI

Peskova'nın Antalya'daki tatil paylaşımları hem Rus hem de Türk takipçileri tarafından binlerce beğeni ve yorum aldı.

Daha önceki paylaşımlarında Ankara doğumlu olduğunu ve babası ve dedesinin de Türkolog olduğu gibi bilgileri paylaşan Liza Peskova, Ankara'daki terör saldırısı sonrasında Türkiye'yi destekleyen paylaşımlarda bulunmuştu.

RUS KRİZİ SEBEP OLMUŞTU

Rusya Federasyonu ile Türkiye arasında geçen yıl Kasım ayında uçak düşürülmesi sonrasında ilişkiler bozulmuştu. Yılda 4 milyonun üzerinde turistin geldiği Rusya'dan bu yıl uçak olayı nedeniyle yok denecek kadar az sayıda Rus turist gelirken, Ramazan Bayramı öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk adımı atmasıyla hızlı bir ilişkiler düzelme dönemine girildi. İki ülke liderinin St. Petersburg'daki görüşmesinin ardından da iki ülke arasındaki ilişkiler eski günlerine dönmeye başladı.

Kremlin Sözcüsü'nün Kızı Tatil İçin Antalya'ya Geldi Haberi Oku, Kremlin Sözcüsü'nün Kızı Tatil İçin Antalya'ya Geldi Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Rusya Antalya Uçak Bileti al » Rusya Antalya Uçak Seferleri » Rusya Antalya Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Rusya Antalya Uçak Bileti al   » Rusya Antalya Uçak Seferleri   » Rusya Antalya Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping