Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal Sınırları Zorluyor! - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal Sınırları Zorluyor!

Atlasglobal, daima yolcu memnuniyetini hedefleyen vizyonu çerçevesinde yolcuların daha konforlu hizmet almaları için yenilikçi projeler üretiyor ve hizmetlerini sürekli geliştiriyor. Atlasglobal'in 01 Ekim - 15 Nisan arası geçerli olacak "Sınırsız Business Class" projesi kapsamında yolcular, tek seferlik 3.500 dolar katılım bedeli ile, sadece havalimanı vergisi ve harçlarını ödeyerek sınırsızca Business Class uçabilecek; kısıtlama olmadan son müsait koltuğa kadar kampanya biletlerini alabilecek. Sınırsız Business Class konforu için 0850 222 00 00 numaralı telefonu arayabilir, vip@atlasglb.com adresine e-posta gönderebilir ya da acentanıza başvurabilirsiniz.

Atlasglobal Business Class'ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, avantajlı bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda lounge kullanımı gibi ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanıyor. 

Atlasglobal Havayolları, 6 ay boyunca İstanbul ve ötesine 50'ye yakın noktaya Atlasglobal Business Class konforunda sınırsızca uçuruyor. Atlasglobal yolcuları, 30 Eylül'e kadar 3.500 dolar katılım bedeli ile 01 Ekim - 15 Nisan arası sadece havalimanı vergisi ve harçlarını ödeyerek sınırsızca Business Class keyfi yaşayabiliyor.
Atlasglobal Sınırları Zorluyor! Haberi Oku, Atlasglobal Sınırları Zorluyor! Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »AtlasGlobal Uçak Seferleri » AtlasGlobal Uçak Bileti Al » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » AtlasGlobal Uçak Seferleri   » AtlasGlobal Uçak Bileti Al   » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping