Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Rusya ile vizesiz seyahat yeniden gündemde - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Rusya ile vizesiz seyahat yeniden gündemde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, uçak krizinin ardından ilk kez bir araya geldi. St. Petersburg'ta gerçekleşen görüşmenin ardından iki lider önemli mesajlar verdi.

Erdoğan: Gerekli adımlar atılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya ile vize konusunu gündeme getirerek, "Türk müteşebbislerinin Rusya'daki faaliyetlerinin önünün açılması, vizesiz rejimin tam teşekkülü şekilde tekrar yürürlüğe konması gibi başlıklarda gerekli adımları inşallah peyderpey ve müştereken atacağız" dedi.

Putin: Bunu ele alacağız

Rusya lideri Putin ise vize kısıtlaması konusunu çözmek gerektiğini belirterek, "Bunun ekonomik yansımaları var. Türk ortaklarımız bazı konulara dikkatimizi çekti. Bunu ele alacağız" dedi.

1 Ocak'ta askıya alınmıştı

Rusya, uçak krizinin ardından 1 Ocak 2016'dan itibaren Türk vatandaşlarının Rusya'ya vizesiz seyahat uygulamasını askıya almıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya lideri Putin, iki ülke arasındaki vizelerin yeniden kaldırılacağının sinyallerini verdi. Rusya uçak krizinin ardından 1 Ocak'ta vizesiz seyahat uygulamasını askıya almıştı.
Rusya ile vizesiz seyahat yeniden gündemde Haberi Oku, Rusya ile vizesiz seyahat yeniden gündemde Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Rusya Uçak Bileti al » Rusya Uçak Seferleri » Rusya Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Rusya Uçak Bileti al   » Rusya Uçak Seferleri   » Rusya Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping