Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Anadolu Jet'in Ağrı- Sabiha Gökçen Seferi Bugün Başladı - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Anadolu Jet'in Ağrı- Sabiha Gökçen Seferi Bugün Başladı

Anadolu Jet, İstanbul'daki Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'na uçak seferini başlattı.

Anadolu Jet'in haftanın 4 günü İstanbul'daki Sabiha Gökçen Uluslarası Havalimanı'ndan Ağrı'daki Ahmed-i Hani Havalimanı'na yapacağı karşılıklı uçak seferlerinin ilki gerçekleştirildi. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan gelen ilk uçak, Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'na inişi sırasında Ahmed-i Hani Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele Birimi (ARFF) ekiplerince oluşturulan "su köprüsünün" altından geçerek aprona yanaştı.

Söz konusu uçakla Ağrı'ya ilk gelen yolculara havalimanındaki görevlilerce çikolata ikram edildi.

Ağrı Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak, burada yaptığı açıklamada, Başbakan Binali Yıldırım'ın talimatı doğrultusunda ve şirketin çalışmaları neticesinde İstanbul-Ağrı arasındaki uçuşları başlattıklarını anımsattı.

Sabiha Gökçen'den yapılacak uçuşların bir süre sonra haftanın 7 gününe çıkarılacağını anlatan Koçak, "Bu havalimanının daha fonksiyonel olması, daha iyi işlemesi açısından İzmir uçuşlarının, Antalya uçuşlarının da ilerleyen zamanlarda havalimanımızda olmasını ümit ediyoruz. İnşallah THY öncülüğünden sonra diğer havayolları şirketleri de bu hizmet kervanlarına katılırlar." dedi.

THY Ağrı Satış Müdürü Seyfullah Doğan da söz konusu seferlerle Ağrı ve çevre illerde yaşayan vatandaşlara daha ekonomik ve daha kolay seyahat hizmeti sunmayı amaçladıklarını ifade ederek, "Buraya geldiğimizde bir talep vardı ve bunu değerlendirdik. 600 binden fazla Ağrılı vatandaşımız, Ağrı'nın dışında yaşamakta. Bunun çoğu Marmara ve Körfez Bölgesi. İzmir ve Antalya uçuşlarımızı değerlendiriyoruz ve en kısa zamanda onları da planlamayı düşünüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Yolculardan Emir Yavuzak ise Bursa'da yaşadığını ve Ağrı'da üniversite okuduğunu belirterek, seferlerin başlamasının kendilerine büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Ağrı-Sabiha Gökçen uçuşlarının salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan saat 12.30'da, Ahmed-i Hani Havalimanı'ndan ise saat 14.50'de gerçekleştirileceği belirtildi.

Ağrı Sabiha gökçen uçuşlarının başlaması ile büyük mutluluk yaşıyor. Anadolu Jet, İstanbul'daki Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'na uçak seferini başlattı.
Anadolu Jet'in Ağrı- Sabiha Gökçen Seferi Bugün Başladı Haberi Oku, Anadolu Jet'in Ağrı- Sabiha Gökçen Seferi Bugün Başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ağrı -Sabiha Gökçen uçak seferleri » Ağrı -Sabiha Gökçen uçak bileti fiyatı » Ağrı -Sabiha Gökçen uçak bileti al
Etiketler » Ağrı -Sabiha Gökçen uçak seferleri   » Ağrı -Sabiha Gökçen uçak bileti fiyatı   » Ağrı -Sabiha Gökçen uçak bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping