Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY’den (Türk Hava Yolları) Gaziantep Erbil Uçak Bileti al - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY’den (Türk Hava Yolları) Gaziantep Erbil Uçak Bileti al

İlk olarak 1933 yılının ağustos ayında beş uçak ve 23 koltuk kapasitesi ile seferlere başlayan Türk Hava Yollarının Basın Müşavirliğinden yeni sefer konusuna istinaden yapılan açıklamada, Türk Hava Yollarının Gaziantep kalkış ve varışlı Erbil uçuş seferlerini başlatarak, bugüne kadar hizmet verdiği uçuş seferlerine bir yenisini daha eklediğini vurguladı. Bayrak taşıyıcı havayolunun (devlet tarafından verilen tercihli haklar veya imtiyazlar kullanabilen) Erbil'den düzenlediği Diyarbakır, İstanbul Sabiha Gökçen, Atatürk hava limanı ve Antalya havalimanlarına direkt olarak düzenlediği uçuş seferlerine, bugün itibarıyla (5 Ağustos’ta dahil) Gaziantep’i de eklediği duyurulurken bu uçuşların Pazartesi ve Cuma günleri karşılıklı olarak yapılacağı ifade edildi.

UÇUŞ SAATLERİ VE FİYATLARI HAKKINDA DA BİLGİ VERİLDİ

Seferlerin, Pazartesi günü saat 01.05’te Gaziantep’ten kalkacak, 02.30’da Erbil’de olacak ve 03.30’da Erbil’den kalkacak, 04.50’de Gaziantep’te olacak şekilde ayarlandığının altını çizen yetkililer, Gaziantep’ten Erbil’e tüm vergiler dahil tek yön uçuş fiyatının 105 Amerikan Doları, Gaziantep-Erbil-Gaziantep güzergahında ise tüm vergiler dahil gidiş dönüş fiyatının 178 Amerikan Dolarından başlayacağını duyurdu.

THY’den (Türk Hava Yolları) yapılan açıklamada bugünde dahil olmak kaydıyla Gaziantep’ten havalanarak Irak’ın Erbil kentine inecek olan yeni seferlere başlanıldığı duyuruldu.
THY’den (Türk Hava Yolları) Gaziantep Erbil Uçak Bileti al Haberi Oku, THY’den (Türk Hava Yolları) Gaziantep Erbil Uçak Bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Gaziantep Erbil Uçak Bileti al » Gaziantep Erbil Uçak Bileti fiyatları » Gaziantep Erbil Uçak Seferleri
Etiketler » Gaziantep Erbil Uçak Bileti al   » Gaziantep Erbil Uçak Bileti fiyatları   » Gaziantep Erbil Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping