Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Borajet Trieste Uçak Bileti al - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Borajet Trieste Uçak Bileti al

İtalya'nın kuzey doğusu, Adriyatik Denizi'nin kıyısında yer alan Trieste; kültürüyle, mimarisiyle ve muhteşem doğasıyla büyüleyici bir şehir olmasının yanı sıra hafta sonuna farklı bir renk katmak isteyenlerin ve alışveriş tutkunlarının favori rotası olmaya aday. 

Ucuz alışveriş imkanı, çevre ülkelerden etkilenen melez mutfak kültürü ve deniz lezzetleri ile ünlenmiş küçük bir liman şehri olan Trieste'ye BoraJet'in 10 Eylül itibari ile her Salı, Perşembe ve Cumartesi günü Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan karşılıklı seferleri olacak. Borajet yolcuları bu keyifli tatile, sessiz ve seri yeni nesil uçaklarda; sadece ikili olan deri koltuklarda, ferah bir ortamda "özel uçak" konforunda ulaşıyor.

Trieste'ye direkt uçan tek Türk havayolu şirketi olan Borajet, yaz boyunca cazip turizm rotalarına özel geliştirdiği seferlerine de devam ediyor. Ege adalarından vazgeçemeyenler için Oniki Adaların en büyüğü Rodos'a uçuyor. Kısa bir uçuşla unutulmaz bir tatil destinasyonuna kavuşmak isteyenleri ise popüler Yunan Adası Mikonos'a ve eşsiz kumsalları, gece kulüpler, partileri ile ünlü İbiza'ya uçuruyor.

 

Adriyatik’te bir haftasonu kaçamağı…

Piazza D’Unita; Birlik Meydanı, Miramare Kalesi; Avusturya İmparatoru Maximilian’ın yazlık sarayı, San Guisto Basilikası, Civico Müzesi, Borgo Teresiano, Carso Triestino tabiat alanı Trieste’de gezilip görülecek yerler arasında. Trieste ayırca tüm yıl boyunca da keyifli festivallere ev sahipliği yapıyor.

* Uluslararası Opera Festivali – Ekim-Mayıs

* Latin Sinema Festivali – Ekim

* Alp Sinemaları Festival – Ocak

* Uluslararası Celtic Festivali- Haziran

Trieste’ye direkt uçan tek Türk havayolu şirketi olan Borajet, yaz boyunca cazip turizm rotalarına özel geliştirdiği seferlerine de devam ediyor. Ege adalarından vazgeçemeyenler için Oniki Adaların en büyüğü Rodos’a uçuyor. Kısa bir uçuşla unutulmaz bir tatil destinasyonuna kavuşmak isteyenleri ise popüler Yunan Adası Mikonos’a ve eşsiz kumsalları, gece kulüpler, partileri ile ünlü İbiza’ya uçuruyor. Güven ve kaliteyi en üst düzeyde esas alan hizmet anlayışıyla ve sadece “comfort class” ve “business class” sınıfları ile uçuran Borajet, ikili deri koltuk düzeni ve geniş koltuk aralıkları bulunan kabin içinin rahatlığı ile “özel uçak” konforunda uçuş sağlıyor. Kaliteli ve özenli hizmet anlayışı doğrultusunda uçuşlarda ücretsiz sıcak ve taze ikramlar sunuyor.

Borajet uçuş rotalarına bir yenisini daha ekleyerek şimdi de İtalya'nın sempatik liman kenti Trieste'ye uçuyor.
Borajet Trieste Uçak Bileti al Haberi Oku, Borajet Trieste Uçak Bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Trieste Uçak bileti al » Trieste Uçak seferleri » Trieste Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Trieste Uçak bileti al   » Trieste Uçak seferleri   » Trieste Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping