Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY’den Malatya İçin İstanbul’dan Elazığ’a Ek Sefer Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY’den Malatya İçin İstanbul’dan Elazığ’a Ek Sefer


Malatya Erhaç Havalimanı’nın 15 Temmuz gecesindeki darbe girişiminin ardından, 16 Temmuz sabahından itibaren ulaşıma kapatılması ve 29 Temmuz Cuma günü (dahil) açılmayacak olması nedeniyle, THY’nin Elazığ’a ek uçak seferi koyduğu bildirildi.

Askeri alan olan ve 7. Ana Jet Üssü olarak kullanılan Malatya Erhaç Havalimanı’nın darbe girişimi yüzünden, darbeci güçler arasındaki bağlantıyı kesmek üzere 16 Temmuz Cumartesi sabaha karşı, pistine Valilik ve Belediyece ağır vasıtalar yerleştirilerek fiilen ulaşıma kapatılması nedeniyle, 16 Temmuz’dan bu yana THY ve diğer şirketlerin Malatya uçak seferleri yapılamıyor.

Malatya yolcularının mağdur olması ve şikayetlerin artmasının ardından, THY yolcuların mağduriyetini azaltmak amacıyla, Elazığ’a İstanbul’dan günde 2 direkt ek uçak seferi koydu.

Buna göre, Atatürk Havalimanı- Elazığ Havalimanı arasındaki ek sefer olan direkt uçuş İstanbul’dan 07.30’da, Elazığ’dan ise 10.00’da yapılacak. Bu sefer için Malatya’dan Elazığ’a, HAVAŞ tarafından 07.00’de otobüsle yolcu taşınacak.

İkinci ek uçak seferi ise Sabiha Gökçen- Elazığ Havalimanı arasında yapılacak. Bu uçak 15.30’da İstanbul’dan, 17.35’de ise Elazığ’dan kalkacak. Bu sefer için de HAVAŞ’ın Malatya’dan otobüs servisi saat 14.00’de hareket edecek.

Malatya Erhaç Havalimanı’nın 28 Temmuz Perşembe ve 29 Temmuz Cuma günü de ulaşıma kapalı olduğu, Cumartesi için ise henüz belli bir durum olmadığı, İstanbul- Elazığ arasındaki ek uçak seferlerinin, Malatya Havalimanı kapalı olduğu sürece devam edeceği öğrenildi.


THY’den Malatya İçin İstanbul’dan Elazığ’a Ek Sefer Haberini Oku, THY’den Malatya İçin İstanbul’dan Elazığ’a Ek Sefer Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Malatya Uçak Bileti » Malatya Uçak Rezervasyonu » Malatya Uçak Rezervasyonu
Etiketler » Malatya Uçak Bileti   » Malatya Uçak Rezervasyonu   » Malatya Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: THY’den Malatya İçin İstanbul’dan Elazığ’a Ek Sefer

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping