Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Rusya'da Türkiye patlaması yaşanıyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Rusya'da Türkiye patlaması yaşanıyor

Kommersant gazetesinin haberine göre uçak bileti arama motorları verileri, Moskova-Antalya uçuşlarına olan talep yüzde 30 artış yaşandığını gösterdi. İstanbul uçuşlarına olan talepte ise yüzde 25'lik artış kaydedildi.

Tutu.ru verilerine göre de Türkiye turlarını yeniden satışa çıkaran ilk firmalar, Anex Tour, Tez Tour, Biblio Globus ve Pegas Touristik oldu. Pegas Touristik Genel Müdürü Anna Podgornaya, şirketin haftada iki uçağın tüm koltuklarını ve günlük bazda Türk Havayolları'ndan blok koltuk satın aldığını belirtti. Podgornaya, turlara ilgi olduğunun da altını çizdi.

'TÜRKİYE'NİN PAYI YÜZDE 38.8'E KADAR YÜKSELDİ'

OnlineTour firmasının temsilcisi İgor Blinov'un Kommersant'a yaptığı açıklamaya göre yasak kalktıktan bir gün sonra cuma günü Türkiye turları bütün satışların yüzde 6,7'sini oluştururken, cumartesi günü yüzde 38.8 ve pazar günü yüzde 35.6 olarak gerçekleşti.

'CHARTER UÇUŞLAR TALEBE GÖRE ŞEKİLLENECEK'

7 Temmuz'da başlayacak charter uçuşlar için Rus tur şirketleri bilet satışlarına 1 Temmuz'da başladı. AZUR Air yetkilisi Anastasiya Matyuşina, ilk olarak Moskova, St. Petersburg ve üç bölgesel şehirden Türkiye'ye uçuş koymayı planladıklarını söyledi. Matyuşina, yeni uçuş noktalarının ve sefer sayısındaki artışın talebe göre şekilleneceğini kaydetti.

'CHARTER SEFERLER BAŞLAYINCA FİYATLAR DÜŞECEK'

Öte yandan Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, turların şu anda tarifeli uçaklar ile gerçekleştirilmesinden dolayı fiyatların yüksek olduğunu ancak charter seferlerinin başlaması ile fiyatların düşeceğini belirtti. Lomidze, Türkiye'ye olan talebin asıl o zaman artacağını ve Rusların charter seferlerini beklediğini bildirdi.

Sputnik

Türkiye turları satışı yasağının kaldırılmasından sonra Türkiye, Rusya'da son 3 gün içerisinde en popüler destinasyon oldu.
Rusya'da Türkiye patlaması yaşanıyor Haberi Oku, Rusya'da Türkiye patlaması yaşanıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Rusya Uçak Bileti al » Rusya Uçak Seferleri » Rusya Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Rusya Uçak Bileti al   » Rusya Uçak Seferleri   » Rusya Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping