Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal Havayolları, Hamburg – İstanbul Seferlerine Başladı - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal Havayolları, Hamburg – İstanbul Seferlerine Başladı

Atlasglobal’in Hamburg-İstanbul seferleri 1 Temmuz tarihinde başladı.  Atlasglobal’in Hamburg – İstanbularası seferleri haftanın her günü Hamburg’dan 19 Eylül’e kadar geçerli olmak üzere saat 15:15’te kalkarak 19:25’te İstanbul’da olacak; İstanbul’dan ise saat 10:40’da kalkarak 13:00’de Hamburg’a varacak.

19 Eylül’den sonra ise, Atlasglobal’in Hamburg – İstanbul arası seferleri haftanın her günü Hamburg’dan saat 14:20’de kalkarak 18:30’da İstanbul’da olacak; İstanbul’dan aynı saatlerde 10:40’da kalkarak 13:00’de Hamburg’a varacak.

Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 147 EUR’den başlıyor. Atlasglobal ile Hamburg Fuhlsbuttel Havalimanı – İstanbul Atatürk Havalimanı arasında seyahat eden yolcular, diğer tüm Atlasglobal yurtdışı seyahatlerinde olduğu gibi, ücretsiz ikram ve Uçan Şef gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor.

Atlasglobal yolcuları Hamburg’dan İstanbul Atatürk Havalimanı bağlantılı olarak Adana, Antalya, Bodrum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Trabzon, Konya, Bağdat, Bişkek, Çimkent, Doha, Erbil, Erivan, Kuveyt, Mahaçkale, Nizhnekamsk, Dubai (Sharjah), Süleymaniye, Tahran, Tiflis ve Kıbrıs’a rahatça seyahat edebilecek.

Ramazan Bayramı ve tatil amaçlı olarak Türkiye’ye giden kalabalık yolcu grubunun ilgi gösterdiği ilk Hamburg- İstanbul seferinin başlaması münasebetiyle, 2 Kaptan, 5 Kabin görevlisi ve 1 Gastronomi sorullusu (Uçuş Şefi) ile Hamburg Bölge Müdürü Orhan Kabaoğlu, Hamburg Havaalanı Marketing sorumlusu Dr. Jürgen Kearsley, Düsseldorf Bölge Müdürü Yavuz Balay  ve çalışma ekibinin katılımıyla Atlasgobal uçağı önünde topluca poz verildi.

 

Hamburg’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yaralanıyor.

Hamburg – İstanbul uçuşlarının biletleri yetkili acentalar ve  Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan satın alınabiliyor.

Atlasglobal Havayolları, yurtdışı büyümesine stratejik noktalarla devam ediyor. Atlasglobal, Hamburg – İstanbul seferlerine 1 Temmuz’da başladı. Hamburg’tan İstanbul’a seyahat eden yolculara özel ilk uçuş kartı verildi ve lokum ikram edildi.
Atlasglobal Havayolları, Hamburg – İstanbul Seferlerine Başladı Haberi Oku, Atlasglobal Havayolları, Hamburg – İstanbul Seferlerine Başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Atlasglobal Yurtdışı Uçak Bileti Al » Atlasglobal Yurtdışı Uçak Seferleri » Atlasglobal Yurtdışı Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Atlasglobal Yurtdışı Uçak Bileti Al   » Atlasglobal Yurtdışı Uçak Seferleri   » Atlasglobal Yurtdışı Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping