Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Atlasglobal Havayolları Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal Havayolları Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al


Hamburg'dan İstanbul'a seyahat eden yolculara özel ilk uçuş kartı verildi ve lokum ikram edildi. 

Atlasglobal'in Hamburg – İstanbul arası seferleri haftanın her günü Hamburg'dan 19 Eylül'e kadar geçerli olmak üzere saat 15:15'te kalkarak 19:25'te İstanbul'da olacak; İstanbul'dan ise saat 10:40'da kalkarak 13:00'de Hamburg'a varacak. 
19 Eylül'den sonra ise, Atlasglobal'in Hamburg – İstanbul arası seferleri haftanın her günü Hamburg'dan saat 14:20'de kalkarak 18:30'da İstanbul'da olacak; İstanbul'dan aynı saatlerde 10:40'da kalkarak 13:00'de Hamburg'a varacak. 

Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 147 EUR'den başlıyor. Atlasglobal ile Hamburg Fuhlsbuttel Havalimanı – İstanbul Atatürk Havalimanı arasında seyahat eden yolcular, diğer tüm Atlasglobal yurtdışı seyahatlerinde olduğu gibi, ücretsiz ikram ve Uçan Şef gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor. 

Atlasglobal yolcuları Hamburg'dan İstanbul Atatürk Havalimanı bağlantılı olarak Adana, Antalya, Bodrum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Trabzon, Konya, Bağdat, Bişkek, Çimkent, Doha, Erbil, Erivan, Kuveyt, Mahaçkale, Nizhnekamsk, Dubai (Sharjah), Süleymaniye, Tahran, Tiflis ve Kıbrıs'a rahatça seyahat edebilecek.

Atlasglobal Havayolları, yurtdışı büyümesine stratejik noktalarla devam ediyor. Atlas global, Hamburg – İstanbul seferlerine 1 Temmuz’da başladı.

Atlasglobal Havayolları Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al Haberini Oku, Atlasglobal Havayolları Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al » Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları » Hamburg - İstanbul Uçak Seferleri
Etiketler » Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al   » Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları   » Hamburg - İstanbul Uçak Seferleri  
Google ARA: Atlasglobal Havayolları Hamburg - İstanbul Uçak Bileti Al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping