Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY ile Karayipler turuna ‘Türk akını’ - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY ile Karayipler turuna ‘Türk akını’

Avrupa’dan ABD’ye, Uzakdoğu’dan Asya’ya kadar tüm deniz ve okyanuslarda tur düzenleyen grup, Türk pazarındaki yeni kampanyası olan Krayip Adaları turlarına yönelik ciddi ilgiyle karşılaştı.
Türkiye’den Miami’ye uçakla giden tatilciler, bir gece Miami’de konakladıktan sonra 7 gecelik Karayipler turuna çıkıyor. Türkiye’den bu tura yoğun  ilgi olduğunu ifade eden Royal Caribbean Türkiye Pazarlama Direktörü cihangir Canıyılmaz, “Geçen yıl bu tura Türkiye’den 591 kişi katıldı. Bu yıl ise 3.770 kişi bu tura ilgi gösterdi” dedi. 
Karayipler’in yapısı itibariyle çok farklı olduğuna dikkat çeken Canıyılmaz, şu bilgileri paylaştı: 
“Şu anda Karayipler Türkiye’de yükselen bir trend ve bu tura olan yoğun ilginin belli başlı sebepleri var. Türkler de farklı destinasyonlar görmek istiyor. Ayrıca fiyatların da makul olması ve yılın her ayının sıcak olması çok önemli bir diğer sebep. 1.500 euro’dan başlayan turların fiyatları 2.400 euro’ya kadar çıkıyor. Fiyatlar kalınacak gün sayısı ve gemilerin özelliklerine göre değişiyor. Ayrıca uçak dahil fiyatlar olması da tüketiciyi memnun ediyor. Burada Türk Hava Yolları ile de işbirliği yapıyoruz  THY’nin Miami’ye direk sefer yapması da Karayip turlarına olan ilgiyi arttırıyor” diye konuştu. 
Gemide bayi toplantısı
Türkiye’den birçok büyük grupla da ortaklığa gittiklerine vurgu yapan Canıyılmaz, “ÖrneğinSinpaş ile bir işbirliği yaptık. Sinpaş kendilerinden ev alanlara uçak dahil Karayip veya Avrupaiçin cruise turları hediye etti. Bundan sonra da bu tip işbirliklerimiz devam edecek. Ayrıca birçok firmanın bayi toplantıları da gemilerde düzenleniyor. Gemilerde yer alan geniş toplantı salonları ve eğlence alanlarının olması şirketlerin gemide toplantılar düzenlenmesine olanak sağlıyor. Ayrıca gemi olduğu için de katılımcıların bir araya getirilmesi daha kolay oluyor. Toplantılar dışında gemi her gün farklı bir limana uğruyor” dedi. 
 
Bayramda ilgi artıyor
 
Cihangir Canıyılmaz, “Geçen yıla göre çok büyük bir sıçrama yaptık. Ancak durum daha iyi olsaydı Karayipler’e Türkiye’den giden sayısı en az 7 bini bulurdu” dedi. 
Kurban Bayramı tatili için şimdiden 320 kişinin rezervasyon yaptığı bilgisini veren Canıyılmaz, “Bu sayının daha da artmasını bekliyoruz. Kurban Bayramı için fiyatlar dünyanın en büyük 2. ve 3. gemileri olan Allure ve Oasis Of The Seas ile uçak ve tüm transferler dahil kişi başı 2.370 euro’dan başlıyor. Bu tur 9 gece sürüyor ve bir gece Miami’de beş yıldızlı otelde kalınıyor” dedi. 
Dünyanın önde gelen cruise firmalarından Royal Caribbean, Miami çıkarmasıyla başlattığı Türkiye atağında önemli aşama kaydettiğini bildirdi.
THY ile Karayipler turuna ‘Türk akını’ Haberi Oku, THY ile Karayipler turuna ‘Türk akını’ Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping