Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına Yeni Uçuş Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına Yeni Uçuş


Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Selahaddin Eyyubi Havalimanı'na 11 ay aradan sonra ilk Türk Hava Yolları (THY) tarafından test amaçlı bir uçuş gerçekleştirildi.

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri (DHMİ) tarafından yapılan 55. havalimanı olarak yapılan, 26 Mayıs 2015'te açılışı gerçekleşen, ilçede yaşanan çatışma ortamı ve operasyonlar nedeniyle seferleri durdurulan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı'na bugün yeniden test uçağı indi.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi

Uçakla gelen heyetin gerekli kontrolleri yapıp, onay vermesinin ardından yolcu uçaklarının önünü açacak ilk sefer, ilçedeki vatandaşlar için umut oldu. İlk uçağın gelişini sevinçle karşılayan havalimanı çalışanları da test uçağıyla çektikleri öz çekim fotoğrafları ailelerine göndererek sevinçlerini paylaştı.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi

Havalimanına yönelik yatırımların devam ettiğini ifade eden Saydut, "Havalimanımızın güvenliği açısından tüm çevresi 2,5 metre yüksekliğinde beton duvarlarla çevriliyor. Onun da büyük bir kısmı bitti. Bu davların ihale bedeli yaklaşık 18 milyon liradır" dedi.

Selahaddin Eyyubi Havalimanı'na 11 ay aradan sonra ilk Türk Hava Yolları (THY) tarafından test amaçlı bir uçuş gerçekleştirildi.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına Yeni Uçuş Haberini Oku, Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına Yeni Uçuş Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Uçak Seferleri » Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Uçak Bileti Al » Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Uçak Seferleri   » Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Uçak Bileti Al   » Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Uçak Bileti fiyatları  
Google ARA: Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına Yeni Uçuş

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping