Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kuveyt’ten doğrudan uçuşlar başlıyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Kuveyt’ten doğrudan uçuşlar başlıyor

Bu haftadan itibaren Türk Hava Yolları, Türkiye ile Kuveyt arasında ülkenin en önemli merkezlerinden olan İzmir, Antalya, Bursa ve Trabzon arasında karşılıklı seferlerin yapılacağı bilgisini verdi.


Yeni düzenlenecek seferlerle ilgili Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; meydana getirdiği büyüme rakamları ile hayata geçirdiği fazla sayıda inovatif etkinlikle, gelinen noktada dünyada önde gelen havayolu şirketleri arasında bulunan THY’nin, oluşturduğu kapsamlı uçuş ağına yeni merkezler eklediği belirtildi. Kuveyt ile İzmir, Antalya, Trabzon ve Bursa iç hat noktaları arasında düzenlenecek seferler ile bölgedeki mevcut etkinliğin daha da artacağı açıklamada ayrıca belirtildi.


SEFERLER 27 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR


Yeni düzenlenecek seferler şu şekilde belirtildi; 27 Haziran 2016 tarihi itibariyle Kuveyt- Trabzon, 30 Haziran 2016 tarihi itibariyle Kuveyt- İzmir, 1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Kuveyt- Bursa ve 3 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Kuveyt- Antalya noktaları arasında karşılıklı olarak seferler düzenlenecek.


Kuveyt ile Türkiye arasında yapılacak uçuşlarda bilet fiyatları da açıklandı. Kuveyt’ten Antalya’ya yapılacak gidiş dönüş tüm vergiler dahil 363 ABD dolarından başlayacak. Kuveyt’ten Trabzon’a gidiş dönüş tüm vergiler dahil 429 ABD doları, , Kuveyt’ten İzmir’e gidiş dönüş tüm vergiler dahil 363 ABD doları ve Kuveyt’ten Bursa’ya tüm vergiler dahil gidiş dönüş 419 ABD dolarından başlayarak seyahat yapılabilecek.

 

Türk Hava Yolları, Kuveyt’ten yaptığı seferlerde Antalya, İzmir, Trabzon ve Bursa’ya doğrudan seferler düzenleme kararı aldı. 
Kuveyt’ten doğrudan uçuşlar başlıyor Haberi Oku, Kuveyt’ten doğrudan uçuşlar başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kuveyt Uçak Bileti al » Kuveyt Uçak Seferleri » Kuveyt Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Kuveyt Uçak Bileti al   » Kuveyt Uçak Seferleri   » Kuveyt Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping