Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Erzurum - Antalya Uçak seferleri 11 Temmuzda Başlıyor online al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Erzurum - Antalya Uçak seferleri 11 Temmuzda Başlıyor online al


Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum-Antalya uçak seferlerinin karşılıklı olarak 11 Temmuz'da başlayacağını söyledi. 
 
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Sekmen, "Karşılıklı olarak gerçekleştirilecek olan Erzurum-Antalya uçak seferleri 11 Temmuz'da başlayacak. İnanıyoruz ki bu önemli gelişme hem Erzurum hem de Antalya’nın ticari, ekonomik ve sosyal hayatına büyük katkılar sağlayacak." dedi.
 
İşadamlarından bu konuda yoğun talepler aldığını ifade eden Sekmen, şunları kaydetti: "Gerek yurt içi gerekse yurt dışı seyahatlerimde Erzurum ve Antalyalı işadamlarımız uçak seferleri ile ilgili sürekli bana görüşlerini ifade ediyordu. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Antalya Büyükşehir Belediyemiz ile irtibata geçerek işadamlarımız ve hemşehrilerimizin söz konusu talebini hayata geçirdik. Yaz turizminin başkenti ile kış turizminin başkenti havadan birbirine bağlanacak. İnanıyorum ki karşılıklı olarak başlayacak olan uçuşlar, Erzurum ve Antalya için büyük kazanımlar oluşturacak. Ekonomi, eğitim, kültür ve sosyal yaşamı hareketlendirecek olan uçak seferleri Erzurum ve Antalya'ya hayırlı olsun."
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum-Antalya uçak seferlerinin karşılıklı olarak 11 Temmuz'da başlayacağını söyledi.

Erzurum - Antalya Uçak seferleri 11 Temmuzda Başlıyor online al Haberini Oku, Erzurum - Antalya Uçak seferleri 11 Temmuzda Başlıyor online al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Erzurum - Antalya Uçak seferleri » Erzurum - Antalya Uçak Bileti al » Erzurum - Antalya Uçak Bileti fiyatı
Etiketler » Erzurum - Antalya Uçak seferleri   » Erzurum - Antalya Uçak Bileti al   » Erzurum - Antalya Uçak Bileti fiyatı  
Google ARA: Erzurum - Antalya Uçak seferleri 11 Temmuzda Başlıyor online al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping