Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ramazan'da hem uçurdu hem eğlendirdi - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Ramazan'da hem uçurdu hem eğlendirdi

AnadoluJet'in geçen yıl MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle başlattığı proje, bu yıl da farklı kentlerle devam ediyor. Ramazan'a özel sahne sanatı gösterisi düzenleyen AnadoluJet Ramazan TIR'ı, nostaljik Ramazan eğlenceleri ile dün de Samsun'a konuk oldu. İftar sonrası halkla buluşan Ramazan TIR'ı, izleyicileri yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda orta oyununun yanı sıra meddah, Hacivat-Karagöz ve sema gösterisi ile kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti ve macunu ile pamuk şeker gibi ikramlarda bulunuluyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor. AnadoluJet'in nostaljik Ramazan TIR'ı yolculuğu, 27 ve 28 Haziran'da Ankara ile son bulacak.

ADANA VE TRABZON'DA İFTAR

Anadolu'yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Ankara'dan Adana ve Trabzon uçuşlarında Ramazan ayına özel tarife değişikliğine gitti. Bu özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya geldi. Yolcular 20, 21, 22, 23 ve 25 Haziran'da saat 18.00'de Ankara'dan hareketle, saat 22.30'da Adana'dan tekrar Ankara'ya dönecek şekilde iftarını Adana'da açıp sahurunu Ankara'da yaptı. Aynı uygulama 28 Haziran'daki Ankara-Adana-Ankara uçuşlarında da gerçekleştirilecek. Ayrıca 21, 22 ve 25 Haziran'da Ankara'dan Trabzon'a seyahat eden yolcular da, iftarını açtıktan sonra saat 22.30'da Ankara'ya dönüş yaptı. Bu organizasyon da, 28 Haziran'daki Ankara-Trabzon-Ankara uçuşunda tekrarlanacak.

ANADOLUJET HALKA İNDİ

AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan, Ramazan'a özel projelerle ‘halka dokunmayı başardıklarını' söylüyor. Ramazan eğlenceleriyle, Anadolu'nun örf, âdet ve geleneklerini yaşatmayı misyon edindiklerine dikkat çeken Doğan, beklentilerin çok üzerinde ilgi ve beğeni gören projelerinin kendilerini çok gururlandırdığını dile getiriyor. Doğan, iftar-sahur uçuşuyla bilet satışlarında da büyük artış yaşadıklarını ifade ederek, kanaat önderlerinin programlarına göre düzenlenen özel uçuşların da gelecek yıl yaygınlaştırılacağı müjdesini verdi.

 

SANAL TÜRKİYE TURU

AnadoluJet'in, Flyride Simülasyon Uçağı da, büyük ilgi gören projeler arasındaydı. Özel dizayn edilen uçak, katılımcıları sanal bir uçuş deneyimiyle görsel bir Türkiye turuna çıkarıyor. Türkiye'nin tarihî ve turistik pek çok noktasına sanal seyahate çıkaran özel Flyride Simülasyon Uçağı, İstanbul'un yanı sıra Anadolu'nun tarihî ve turistik noktalarına sanal uçuş deneyimi yaşatıyor. Bugüne kadar yaklaşık 30 ilde görücüye çıkan uçak, 20 binden fazla kişiyi uçurdu.

Özel tasarlanan uçak şeklindeki simülasyonda, 26 yolcuya 14 dakika süresince İstanbul tarihi yarımada, Bursa Ulu Camii, İzmir Efes Antik Kenti, Adıyaman Nemrut Dağı, Mardin, Aspendos, Kapadokya, Trabzon Sümela Manastırı gibi İstanbul'un ve Anadolu'nun tarihî ve turistik noktalarını üç boyutlu ve gerçek gökyüzü çekimleri ile izleme fırsatı sunuluyor. İstanbul ve Türkiye olmak üzere iki ayrı tur seçeneği bulunan simülasyon programında katılımcılar, hem şehirler ve tarihî yerler hakkında bilgi aldı hem de unutamayacakları görsel bir şölen ve özel teknikler ile geliştirilmiş rüzgâr, yağmur, titreşim efektleriyle üç boyutlu deneyim yaşıyor.

Türk Hava Yolları'nın (THY) alt markası AnadoluJet, Ramazan'da hem yolcuları hem de geleneksel Ramazan eğlencelerini Türkiye'nin dört bir yanına taşımaya devam ediyor. Özel hazırlanan AnadoluJet Ramazan TIR'ı, ‘Ramazan'da Anadolu, AnadoluJet'le Eğlence Dolu' projesi kapsamında sema gösterisi, kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, meddah, orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik eğlenceyle Ramazan coşkusu yaşatıyor. Tarife değişikliğiyle Ankara'dan düzenlenen Adana ve Trabzon uçuşlarıyla da, özel ‘iftar-sahur' programı yapılabiliyor.
Ramazan'da hem uçurdu hem eğlendirdi Haberi Oku, Ramazan'da hem uçurdu hem eğlendirdi Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolujet Bodrum Uçak Bileti Al » Anadolujet Bodrum Uçak Seferleri » Anadolujet Bodrum Uçak Bileti fiyatı
Etiketler » Anadolujet Bodrum Uçak Bileti Al   » Anadolujet Bodrum Uçak Seferleri   » Anadolujet Bodrum Uçak Bileti fiyatı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping