Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal’dan yeni bir hizmet - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal’dan yeni bir hizmet

İftara bölgenin önde gelen acenta temsilcileri ve seçkin davetliler katıldı. Atlasglobal Pazarlama ve Satış Başkanı Ercan Uzman, yemek başlamadan önce Atlasglobal'in ayrıcalıklı dünyasını tanıtan bir sunum yaptı.


Atlasglobal firmasının ücretsiz ikram, ücretsiz servis, online checkin ve Uçan Şef gibi tam kapsamlı hizmetleri ve konforlu Business Class uçuşları hakkında bilgi veren ve Atlasglobal’in büyüme stratejisine dikkat çeken Uzman, yeni açılan hatlarla uçuş ağının doğudan batıya genişleyeceğini, Avrupa bölgesinde Hamburg başta olmak üzere Zürih, Stockholm, Kopenhag, Milano, Cluj ve Kişinev, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Dubai ve Doha, Orta Asya'da ise Mahaçkale ve Çimkent'yi uçuş ağlarına eklediklerini ifade etti.

 

670x310a_e.jpg


PLANLI BÜYÜME DEVAM EDECEK


İlerleyen dönemlerde yurt dışındaki büyümenin planlı bir şekilde devam edeceğini, her ay ortalama 2 yeni destinasyon açıldığını böylece sefer sayılarıyla birlikte bağlantılı seferlerin de arttığını belirten Uzman, Türkiye’nin batısında bulunan ülkeleri doğuya bağladıklarını, Almanya’da Düsseldorf’tan sonra ikinci destinasyonlarını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve pazarda hızla büyümeyi hedeflediklerini söyledi.


Atlasglobal'in Hamburg İstanbul arasında yapılacak seferler haftanın her günü Hamburg'dan saat 15:15'te kalkacak ve 19:25'te İstanbul'da olacak; İstanbul'dan ise saat 10:40'da kalkacak 13:00'da Hamburg'da olacak. Bu uygulamanın 19 Eylül’e kadar geçerli olması planlanıyor. Gidiş dönüş fiyatlarının 147 eurodan başladığı bilgisi verildi. Atlasglobal ile yolculuk yapanlar Hamburg'dan İstanbul Atatürk Havalimanı bağlantılı olarak Antalya, Adana, Bodrum, Gaziantep, Kayseri, İzmir, Trabzon, Konya, Bişkek, Bağdat, Çimkent, Erbil, Doha, Erivan, Kuveyt, Mahaçkale, Dubai (Sharjah),Nizhnekamsk, Süleymaniye, Tiflis, Tahran ve Kıbrıs'a diledikleri takdirde seyahat edebilecek. Hamburg'a Business Class'ta seyahat edenler daha özel imkanlardan faydalanabilecekler.

Kaynak: Atlasglobal’dan yeni bir hizmet

Almanya'nın Hamburg Havalimanı Konferans Merkezi'nde, 1 Temmuz tarihinde başlaması planlanan İstanbul ile Hamburg arasındaki seferlerin tanıtım çalışmaları kapsamında Atlasglobal tarafından bir iftar yemeği verildi.
Atlasglobal’dan yeni bir hizmet Haberi Oku, Atlasglobal’dan yeni bir hizmet Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »AtlasGlobal Uçak Seferleri » AtlasGlobal Uçak Bileti Al » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » AtlasGlobal Uçak Seferleri   » AtlasGlobal Uçak Bileti Al   » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping