Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

SunExpress’in İzmir’den Milano, Londra ve Brüksel uçuşları başlıyor Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

SunExpress’in İzmir’den Milano, Londra ve Brüksel uçuşları başlıyor


Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir’den yaz sezonuyla beraber uçuş ağına dahil ettiği turistik dış hat noktalarına Milano, Londra ve Brüksel’e  Temmuz’da uçmaya başlıyor.

İç hatlarda İzmir’i İstanbul ve Antalya’yla beraber 13 Anadolu kentine direkt bağlayan SunExpress, İzmir’den Brüksel’e 75.99 €’dan başlayan fiyatlarla haftada iki defa her Salı ve Pazar, Milano’ya 75.99 €’dan başlayan fiyatlarla haftada bir defa her Pazartesi, Londra’ya ise 75.99 €’dan başlayan fiyatlarla haftada iki defa her Salı ve Cuma günü karşılıklı sefer düzenleyecek.

2012 yılında İzmir’i HUB (aktarma merkezi) ilan eden ve her geçen gün İzmir’deki uçuş ağını genişleten SunExpress, yaz sezonuyla beraber İzmir’den uçtuğu ülke sayısını 12’ye dış hat uçul noktasını ise 26’ya çıkardı.  SunExpress İzmir’den dış hatlarda haftada 116 tarifeli uçuş gerçekleştiriyor.

SunExpress, her üç şehre de İzmir'den gidiş-dönüş çok uygun fiyatlara uçuyor

SunExpress’in İzmir’den Milano, Londra ve Brüksel uçuşları başlıyor Haberini Oku, SunExpress’in İzmir’den Milano, Londra ve Brüksel uçuşları başlıyor Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Sunexpress Uçak Biletleri »Sunexpress uçak seferleri »Sunexpress bilet fiyatları
Etiketler » Sunexpress Uçak Biletleri   » Sunexpress uçak seferleri   » Sunexpress bilet fiyatları  
Google ARA: SunExpress’in İzmir’den Milano, Londra ve Brüksel uçuşları başlıyor

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping