Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al


TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı, Ukraynalı havayolu şirketi Yan Air'in Kiev uçuşlarına ev sahipliği yapmaya başladı.
 
TAV Havalimanları açıklamasına göre, Kiev'den dün saat 17.30’da MD-83 ile Bodrum'a gelen yolcular ve uçuş ekibi çiçeklerle karşılandı. Bodrum uçuş ağına yeni katılan Yan Air’in ilk uçuşunu kutlamak için kokteyl düzenlendi ve yolculara pasta ikram edildi.
 
Yan Air, yaz sezonu boyunca haftada bir kez Milas-Bodrum ve Kiev arasında karşılıklı direkt uçuş gerçekleştirecek.
 
Milas-Bodrum Havalimanı’ndan iç ve dış hatlarda toplam 52 havayolu şirketiyle 25 ülkede 79 destinasyona uçuş gerçekleşiyor. Milas-Bodrum Havalimanı, 2015 yılında 3,9 milyon yolcuya hizmet sunarken 26 binden fazla uçuşa ev sahipliği yaptı.
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Milas Bodrum İşletme Koordinatörü İclal Kayaoğlu, "Bodrum, Ege ve Akdeniz çanağındaki en gözde turizm merkezleri arasında yer alıyor. Yurt içi ve yurt dışından daha çok ziyaretçi ağırlamak için havalimanımızdan direkt uçuş sayısını artırmayı amaçlıyoruz ve yoğun şekilde tanıtım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Milas-Bodrum’un uçuş ağına yeni katılan Yan Air’in, Ukrayna'nın başkenti Kiev’den uçuşlara başlaması da başarımızın bir göstergesi. Yerel yönetim ve STK'larla iş birliğimizi devam ettirerek bölge turizminin gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
Yan Air, yaz sezonu boyunca haftada bir kez Milas-Bodrum ve Kiev arasında karşılıklı direkt uçuş gerçekleştirecek.

Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al Haberini Oku, Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al » Milas-Bodrum Kiev Uçak seferleri » Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al   » Milas-Bodrum Kiev Uçak seferleri   » Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti fiyatları  
Google ARA: Milas-Bodrum Kiev Uçak bileti al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping