Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal’de İstikrarlı Büyüme - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal’de İstikrarlı Büyüme

Global arenada büyüme vizyonuyla ayda ortalama iki yeni destinasyon açan Atlasglobal, yurtdışında uçtuğu destinasyon sayısını 32'ye yükseltti. Uçtuğu ülke sayısı 24'e ulaşan havayolu şirketi, bu yaz açılacak yeni hatlarıyla yurtdışında 38'den fazla noktaya uçacak.

Yeni destinasyonlarıyla yurtdışında hız kesmeden büyümeye devam eden Atlasglobal'in önümüzdeki dönemdeki yatırımları ve büyüme stratejisi Atlasglobal Genel Müdürü Orhan Coşkun tarafından özel bir iftar davetinde paylaşıldı.

YENİ HATLARLA BİRLİKTE UÇULAN DESTİNASYON SAYISI 50'Yİ BULACAK

Havalimanı Muhabirleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Coşkun, Atlasglobal'in gelecek dönemde büyümeye yönelik atacağı adımları aktardı. Orhan Coşkun, "Atlasglobal, yurtdışı hatlarını özellikle stratejik noktalara genişleterek yolcularına dünyanın birçok noktasına Atlasglobal ayrıcalığıyla uçma imkanı sunacak. Global bir marka olma vizyonumuzla destinasyon haritamızı hızla genişletiyoruz; özellikle marka değişim sürecinden sonra ayda yaklaşık olarak iki yeni destinasyon açıyoruz. Yurtdışında uçtuğumuz destinasyon sayısı 32'ye yükselirken uçtuğumuz ülke sayısı ise 20'yi aştı. Atlasglobal olarak, bu yaz açılacak hatlarımızla yurtdışında 38'den fazla ülkeye uçacağız. Yurtiçi hatlarımızla beraber uçtuğumuz destinasyon sayısı yaklaşık olarak 50'yi bulacak" dedi.

"YURTDIŞINDA PLANLI BÜYÜME"

Atlasglobal'in istikrarlı büyüme gösterdiğine vurgu yapan Coşkun, "Yurt dışında Avrupa ve Orta Doğu uçuşlarına ağırlık vererek uçuş ağımızı Doğu'dan Batı'ya genişletmeye devam ediyoruz. Avrupa'da Stockholm, Zürih, Kopenhag, Hamburg, Milano, Cluj (Romanya) ve Kişinev (Moldova); Birleşik Arap Emirlikleri'nde Dubai (Sharjah) ve Doha (Qatar), Orta Asya'da ise Çimkent ve Mahaçkale'yi uçuş ağımıza ekledik. Yurtdışındaki planlı büyümemize önümüzdeki dönemlerde yeni hatlar ile devam edeceğiz. Öncesinde yüzde 30 olan dış hat uçuşlarımız bugün yüzde 70'lere varmış durumda" şeklinde konuştu.

"FULL SERVİCE HİZMET VEREN ATLASGLOBAL'İN FİLOSU 26 UÇAĞA ULAŞACAK"

Atlasglobal'in "Hayallerin Ötesinde Bir Dünya" sloganıyla yolcularına ayrıcalıklı hizmetler sunmayı ilke edindiğini belirten Coşkun; "Türkiye'de özel havayolu sektöründe full-service hizmet sunan tek firma biziz. Buna ek olarak, bugüne kadar Türkiye'de özel havayolu sektörüne hem teknolojiye yaptığımız yatırımlar hem de yolcularımıza sunduğumuz hizmet kalitesi anlamında pek çok yenilik getirdik. Bugün 23 uçaktan oluşan ve Temmuz itibariyle 26 uçağa ulaşacak global filomuz ile Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya'yı kapsayan tarifeli bir uçuş ağımız ve uçuşlarımızda sunduğumuz EkonomiPlus, Business Class ve Flying Chef uygulamalarıyla dünyadaki özel havayollarının standartlarının üstünde hizmet sunuyoruz" diyerek, Atlasglobal'in hizmet kapsamını vurguladı.

Global arenada büyüme vizyonuyla ayda ortalama iki yeni destinasyon açan Atlasglobal, yurtdışında uçtuğu destinasyon sayısını 32'ye yükseltti.
Atlasglobal’de İstikrarlı Büyüme Haberi Oku, Atlasglobal’de İstikrarlı Büyüme Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »AtlasGlobal Uçak Seferleri » AtlasGlobal Uçak Bileti Al » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » AtlasGlobal Uçak Seferleri   » AtlasGlobal Uçak Bileti Al   » AtlasGlobal Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping