Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Anadolujet Avantaj Rotası İle Bodrum’a Uçun - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Anadolujet Avantaj Rotası İle Bodrum’a Uçun

Sunduğu avantajlı fiyatlarıyla dikkatleri üzerine çeken Anadolu Jet Havayolları, “Avantaj Rotası” kampanyasını devam ettiriyor. Her ay farklı bir uçuş noktasında rotasını çeviren Anadolu Jet, Haziran ayında rotasını Bodrum’a çevirdi.

Akdeniz ve Ege’nin güzelliklerini bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi Bodrum, tarihi ve doğal güzellikleriyle misafirlerini kendine hayran bırakan bir tatil beldesidir. yaz aylarında oldukça yoğun bir insan trafiğini kaldıran Bodrum’a daha rahat gitmek isteyenlerin tercih ettiği Anadolu Jet, Avantaj Rotası kapsamında yolcularına keyifli yolculuklar sunuyor.

Avantajlı tatil paketinden faydalanmak isteyenler 01 Haziran 2016 – 30 Haziran 2016 arasında Milas-Bodrum Havalimanı’na gidiş-dönüş uçak bileti ile Babana Otel, Bodrum Eos Otel, Bodrum Holiday Resort&Spa Hotel, Bodrum Maya Hotel, Chronos Beach Hotel, Club Hotel Flora, Hotel Centro Bodrum, Gindem Resort Hotel, İpek Garden Palace, Mandarin Resort Hotel&Spa, Rosso Verde Hotel, Serpina Otel, Sofabed Hotel, The Luvi Hotel, Toloman Hotel, Torbahan Hotel ve Zeytinada Otel’de kahvaltı dâhil bir gece konaklamadan oluşan pakete 215 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

Her ay farklı bir şehre ayrıcalıklı sefer düzenleyen Anadolu Jet, Haziran ayında yönünü Bodrum’a çevirdi.
Anadolujet Avantaj Rotası İle Bodrum’a Uçun Haberi Oku, Anadolujet Avantaj Rotası İle Bodrum’a Uçun Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolujet Bodrum Uçak Bileti Al » Anadolujet Bodrum Uçak Seferleri » Anadolujet Bodrum Uçak Bileti fiyatı
Etiketler » Anadolujet Bodrum Uçak Bileti Al   » Anadolujet Bodrum Uçak Seferleri   » Anadolujet Bodrum Uçak Bileti fiyatı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping