Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Sunexpress ile Gerçeklesen Hayaller - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Sunexpress ile Gerçeklesen Hayaller

Van Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından geçekleştirilen "Gerçeklesen Hayaller"  projesi kapsamında 41 öğrenci farklı yerleri görmenin keyfini çıkardı.

Proje ile çocukların sosyal gelişimlerinin sağlanması, toplumsal açıdan korunması, çocuklara sosyal ve eğitim desteği sağlanarak topluma yararlı bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunmak, ekonomik olarak yetersiz, sokakta çalışan ve suça sürüklenme tehlikesi olan çocukların topluma kazandırılması amaçlanıyor.

Proje kapsamında kentteki farklı okullarda eğitim gören 41 öğrenci, tatil için SunExpress’in desteğiyle il dışına çıktılar. 6 personel eşliğinde tatillerine devam eden öğrenciler; Antalya, Nevşehir ve Konya’yı gezme fırsatı buldu. Havuza giren ve çarpışan araçlara binen çocuklar, Peribacalarının yanı sıra Konya’nın tarihi ve turistik mekanlarını da gezdiler. Çocuklar, devam eden tatillerinin ardından tekrar uçakla Van’a döndüler.

 
Van Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından geçekleştirilen "Gerçeklesen Hayaller" projesi kapsamında 41 öğrenci farklı yerleri görmenin keyfini çıkardı.
Sunexpress ile Gerçeklesen Hayaller Haberi Oku, Sunexpress ile Gerçeklesen Hayaller Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Sunexpress Uçak Biletleri »Sunexpress uçak seferleri »Sunexpress bilet fiyatları
Etiketler » Sunexpress Uçak Biletleri   » Sunexpress uçak seferleri   » Sunexpress bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping