Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY Antalya - New York Uçak Bileti Al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY Antalya - New York Uçak Bileti Al


THY, İstanbul’dan sonra Antalya çıkışlı New York seferlerine başlamaya hazırlanıyor. İstanbul’dan günde üç sefer New York’a uçan Türk Hava Yolları, bir başka şehirden ABD’ye bağlanmak için kolları sıvadı. Türkiye’den sadece İstanbul çıkışlı ABD operasyonu yapan THY, Antalya’yı da okyanus ötesine bağlayacak.

THY’nin Antalya’dan New York’a yapacağı seferlerin kesin tarihi henüz netlik kazanmazken bu yaz seferlerin başlayabileceği belirtildi.

Antalya-New York seferleri başlarsa Türkiye’de ilk kez Atatürk Havalimanı dışında bir şehirden ER olarak tabir edilen uzun mesafeli tarifeli sefer düzenlenmiş olacak.

Kaynak :Airport Haber

Türk Hava Yolları (THY) yeni bir hat daha açıyor. İstanbul-New York çıkışlı seferinden sonra Antalya-New York seferlerine de başlamaya hazırlanıyor.

THY Antalya - New York Uçak Bileti Al Haberini Oku, THY Antalya - New York Uçak Bileti Al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Antalya - New York Uçak Bileti Al » Antalya - New York Uçak Bileti Fiyatları » Antalya - New York Uçak Seferleri
Etiketler » Antalya - New York Uçak Bileti Al   » Antalya - New York Uçak Bileti Fiyatları   » Antalya - New York Uçak Seferleri  
Google ARA: THY Antalya - New York Uçak Bileti Al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping