Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY Antalya - New York Uçak Bileti Al - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY Antalya - New York Uçak Bileti Al

THY, İstanbul’dan sonra Antalya çıkışlı New York seferlerine başlamaya hazırlanıyor. İstanbul’dan günde üç sefer New York’a uçan Türk Hava Yolları, bir başka şehirden ABD’ye bağlanmak için kolları sıvadı. Türkiye’den sadece İstanbul çıkışlı ABD operasyonu yapan THY, Antalya’yı da okyanus ötesine bağlayacak.

THY’nin Antalya’dan New York’a yapacağı seferlerin kesin tarihi henüz netlik kazanmazken bu yaz seferlerin başlayabileceği belirtildi.

Antalya-New York seferleri başlarsa Türkiye’de ilk kez Atatürk Havalimanı dışında bir şehirden ER olarak tabir edilen uzun mesafeli tarifeli sefer düzenlenmiş olacak.

Kaynak :Airport Haber

Türk Hava Yolları (THY) yeni bir hat daha açıyor. İstanbul-New York çıkışlı seferinden sonra Antalya-New York seferlerine de başlamaya hazırlanıyor.
THY Antalya - New York Uçak Bileti Al Haberi Oku, THY Antalya - New York Uçak Bileti Al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Antalya - New York Uçak Bileti Al » Antalya - New York Uçak Bileti Fiyatları » Antalya - New York Uçak Seferleri
Etiketler » Antalya - New York Uçak Bileti Al   » Antalya - New York Uçak Bileti Fiyatları   » Antalya - New York Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping