Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Emirates uçuş ağını genişletmeye devam ediyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Emirates uçuş ağını genişletmeye devam ediyor

Emirates Hava yollarında bulunan 77 adet çift katlı A380 uçak, şirketin yeni destinasyonlara sahip olmasında da etkisini gösteriyor. Aldığı yeni karar ile birlikte Tayvan’ın başkenti Taipei’ye A380 hizmetini veren ilk şirket unvanını kazandı.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Emirates’in İdari Başkan Yardımcısı ve Ticari Kurul Başkanı Thierry Antinori, “Tayvan Emirates için önemli bir pazar ve bu pazarın 2014 yılından beri artarak süren güçlü talep ve istikrarlı büyümesine tanık olduk. Bu pazarda yatırım yaparak hizmetimizi genişletmeye kararlıyız. Yeni A380 hizmetimizin başlaması ile Tayvan ve diğer ülkeler arasında iş ve turizm alanında yeni fırsatlar açılacağına eminiz” dedi.

A380 uçağı ile hizmete başlamalarında kendilerine destek olan ortaklarına ve Tayvan yerel yönetimine teşekkürlerini sunan Thierry Antinori, “Emirates Taipei seyahatinde, yolcularımıza ikonik Emirates A380 deneyimini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu kentle işbirliğimizin daha uzun yıllar sürmesini bekliyoruz “dedi.

77 adet çift katlı A380 uçağı bulunan Emirates hava yolları, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.
Emirates uçuş ağını genişletmeye devam ediyor Haberi Oku, Emirates uçuş ağını genişletmeye devam ediyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Emirates Uçak Bileti Al » Emirates Uçak Seferleri » Emirates Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Emirates Uçak Bileti Al   » Emirates Uçak Seferleri   » Emirates Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping