Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
AnadoluJet’le Avantaj Rotası, Haziran ayında Bodrum’da - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

AnadoluJet’le Avantaj Rotası, Haziran ayında Bodrum’da

AnadoluJet ile Bodrum’a avantajlı uçmak isteyen yolcular otel+uçak biletinden oluşan tatil paketini 215 TL’den başlayan fiyatlarla alabiliyor.

AnadoluJet’in özel seyahat projesi “Avantaj Rotası”, Bodrum’a seyahat edenlere özel fırsatlar sunuyor. Haziran ayı boyunca AnadoluJet ile Milas-Bodrum Havalimanı’na uçanlar, hem avantajlı uçuş hem de Bodrum’un ünlü otellerinde konaklama fırsatı yakalıyor.

Avantajlı tatil paketinden faydalanmak isteyenler 01 Haziran 2016 - 30 Haziran 2016 arasında Milas-Bodrum Havalimanı’na gidiş-dönüş uçak bileti ile Babana Otel, Bodrum Eos Otel, Bodrum Holiday Resort&Spa Hotel, Bodrum Maya Hotel, Chronos Beach Hotel, Club Hotel Flora, Hotel Centro Bodrum, Gindem Resort Hotel, İpek Garden Palace, Mandarin Resort Hotel&Spa, Rosso Verde Hotel, Serpina Otel, Sofabed Hotel, The Luvi Hotel, Toloman Hotel, Torbahan Hotel ve Zeytinada Otel’de kahvaltı dâhil bir gece konaklamadan oluşan pakete 215 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

AnadoluJet’in yolcularına seyahat fırsatları sunan projesi “Avantaj Rotası”, Haziran ayında ibresini doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile Türkiye’nin önde gelen turizm cennetlerinden Bodrum’a çevirdi.
AnadoluJet’le Avantaj Rotası, Haziran ayında Bodrum’da Haberi Oku, AnadoluJet’le Avantaj Rotası, Haziran ayında Bodrum’da Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolujet Uçak bileti al » Anadolujet Uçak uçak seferleri » Anadolujet Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Anadolujet Uçak bileti al   » Anadolujet Uçak uçak seferleri   » Anadolujet Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping