Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İslam Kalkınma Bankası İle Thy Arasında Mutabakat - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

İslam Kalkınma Bankası İle Thy Arasında Mutabakat

İslam Kalkınma Bankası ve Türk Hava Yolları (THY) arasında mutabakat zaptı imzalandı.

İslam Kalkınma Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, İslam Kalkınma Bankası ile THY, ortak amaçların gerçekleştirilmesinde taraflar arasında iş birliği sağlanması konusunda genel bir çerçeve sağlanabilmesi amacıyla mutabakat zaptı imzaladı.

İmzalanan mutabakat zaptıyla İslam Kalkınma Bankası üyesi ülkelerin talebine bağlı olarak, üye ülkeler için Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliğinin (IATA) eğitimlerinin sağlanması ve uçuş eğitimi programları konusunda iş birliği yapılması, bölgesel havaalanı kurmak isteyen üye ülkeler için teknik destek verilmesi, kurban etlerinin dağıtımı, sağlık ve eğitim gibi konuları kapsayan ancak bunlarla da sınırlı kalmayan sosyal sorumluluk programlarında taraflar arasında iş birliği sağlanması konularında projelerin geliştirilmesi amaçlanacak.

İslam Kalkınma Bankası Başkanı Ahmed Muhammed Ali, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada bu anlaşmanın dönüm noktası özelliğine sahip bir adım olduğunu belirtti ve THY'nin başarı hikayesiyle büyük bir tecrübeye sahip olduğunu vurgulayarak, diğer ülkeler için de harika bir örnek olacağını ifade etti.

THY Genel Müdürü Temel Kotil de THY'nin tecrübelerini diğer ülkelerle paylaşmak istediğini, bu mutabakatın yeni kapılar açacağını dile getirdi.

 
 
İslam Kalkınma Bankası ve Türk Hava Yolları (THY) arasında mutabakat zaptı imzalandı.İslam Kalkınma Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, İslam...
İslam Kalkınma Bankası İle Thy Arasında Mutabakat Haberi Oku, İslam Kalkınma Bankası İle Thy Arasında Mutabakat Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping