Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Uçak bileti fiyatları ne kadar? (2016) - İndirimli ve promosyonlu bileti al - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Uçak bileti fiyatları ne kadar? (2016) - İndirimli ve promosyonlu bileti al

Gelişen teknoloji ile birlikte artık en çok kullanılan ulaşım araçlarından biride havayolu şirketleridir. Neredeyse eskiden tüm seyahatlerde tercih edilen otobüsler artık yerini hızlı, kolay ve zamandan tasarruf sağlayan uçaklara bıraktı. Geçmişte pahalı olan uçak bileti fiyatları 2016 yılında özellikle büyük düşüş yaşıyor. İndirimli ve  promosyonlu uçak bileti promosyonlu uçak bileti almak isteyenler Onur Air, Pegasus, THY uçuş şirketlerini tercih ediyor. Birbiri ile yarışan uçuş şirketleri hem Türkiye içi hem de yurtdışı seyahatleri için promosyonlu uçak bileti sunuyor. Giderek yaygınlaşan ve her yere hem aktarmalı hem de direkt seferleri olan THY uçuş fiyatları da oldukça uyguna uçmak isteyenlerin hizetine sunuluyor. Birçok şirket ekonomi bölümü için biletlerini aylar öncesinden açıyor ve açılır açılmaz büyük ilgi görüyor. Bu durum en çok sürekli iş seyahati yapanları ve sevdiklerini ziyaret etmek isteyenleri sevindiriyor. Özellikle Mayıs Ayı'nın bitmesi ile hem Ramazanın başlıyor olması hemde yaz sıcakları ile birçok kişi tatile ya da sevdiklerinin yanına  gidiyor. Ramazan Ayı'nda daha da inen uçak biletleri birçok kişi tarafından takip ediliyor.  İndirimli uçak bileti   

UÇAK BİLETİ FİYATLARI NE KADAR?

Birçok kişi tarafından zamandan tasaruf edilmesi açısından tercih edilen uçakla seyahat Onur Air, Pegasus, THY uçak bileti fiyatları arasında rekabete neden oluyor. Hem konforlu hem de hızlı olmasından dolayı özellikle indirimli uçak bileti ile uçuş şirketleri ilgi görüyor. Çok uzun süreli uçuşlarda otobüs kullanmaktan rahatsız olan promosyon uçak biletlerini tercih ediyor. Fakat uzun süreli uçan yolcu uçakları bilet fiyatlarının da artmasına neden oluyor. Uçak ücretlerinin pahalı olmasından dolayı bazı yolcular biletlerini çok önceden almayı tercih ederken, bazıları da kampanyaları ve indirimli biletleri takip ediyor. THY uçak ve Pegasus uçak bileti fiyatları gidilecek yerlere göre neredeyse 5-6 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. Birçok şirket fiyatlarını yolcuların tek kişilik uçmayacağını düşünerek iki kişilik kampanyalar yapıyor. OnurAir yalnız seyahat etmeyen müşterilerini düşünerek ikinci yolcu için biletlerini yarıya indiriyor. Bu yüzden birçok kişi tarafından uçak bilet fiyatları ne kadar merak ediliyor. Ayrıca yurtdışına çıkmayı düşünenleri de unutmayan havayolu şirketi yurtdışı uçuşlarını her şey dahil 45 dolar yaparken, yurtiçi uçuşlarını da herşey dahil 54 TL'den başlayan fiyatlarla sunuyor. Her havayolu şirketinde farklı bir fiyat politikası uygulandığı için vatandaşlar aralarından en uygun ve sorunsuz ulaşım sağlayacak olanını tercih etmek için araştırıyor. İndirimli uçak bileti alırken en önemli şey gideceğiniz yere bir ay ya da en az iki hafta öncesinden bilet almaktır. Günümüzde teknolojinin her alanda gelişmesi ulaşıma da büyük katkılar sağlamış ülkenin en batısından en doğusuna kadar olan mesafeyi kısaltmıştır. Günümüzün en güvenli ulaşım araçlarından olan havayolu taleplerin artmasıyla seferlerini de çoğaltmış özellikle yaz aylarında milyonlarca yolcu taşımıştır. Hava yolu şirketleri sık sık seyahat eden yolcuları için mil biriktirme fırsatları da sunarak bunları bir daha ki uçuşlarında kullanma imkanı tanıyor. 

 

PROMOSYONLU VE İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ RAMAZAN DA TÜKENİYOR
 

Ramazanı sevdiklerinin yanında geçirmek isteyen vatandaşlar indirimli uçak bileti satan firmaları takip ediyor ve bütçelerine en uygun olanını tercih ediyor. Yolcuları için birçok şirket promosyonlu uçak bileti imkanı da sunuyor. Pegasus Havayolu şirketi 2016-2017 yılında uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Yurtiçi fiyatları 29.99 TL'den başlarken, yurtdışı uçuşları da 39.99 TL'den başlıyor. Ayrıca yeni açılan  Ankara'dan Ürdün ve Amman seferleri de 79.99 dolardan başlayan fiyatlarla. Neredeyse dünyanın her yerine uçan Türk Hava Yolları (THY) 39.99 TL'den başlayan fiyatlarla Antalya uçuşları sürerken, Trabzon uçak biletleri 39.99 TL, Malatya 59 TL, Diyarbakır 79.99 TL'den başlıyor. İndirimli biletler kısa sürede büyük ilgi gördüğü için çabuk tükenebiliyor. Uçak fiyatları iş adamları için ayrılan bölümlerde yüksek olurken, normal yolcularda ise daha uygun olmaktadır. Biletler hem internet hem de telefon ile alınabilirken çoğu zaman da bütün uçak bilet fiyatlarını barındıran firmalar oluyor. En çok yaz ayları yaklaştığında tükenen biletler  gibi sayfalarda uçak bileti sorgulama yapılabiliyor.

RAMAZAN BAYRAMI İÇİN KAMPANYALI BİLETLER BAŞLADI!

Bu yıl Ramazan Bayramı'nı sevdiklerinin yanında geçirmek isteyenler henüz Ramazan başlamadan bilet almaya ve rezervasyon yaptırmaya başladı. Bayramlar oldukça yükselen bilet fiyatları ve yer bulamama sorunuyla karşı karşıya kalmak istemeyenler kampanyalı biletlerden faydalanmaya başladı. Ramazanda herkesin ailesiyle birlikte olmak istemesi havayolu şirketlerinin de ek seferler koymasına neden oldu. Ek seferlerle birlikte bilet fiyatları da artınca birço kişi 44.90 TL'den başlayan uçak biletlerinden yararlanmak istiyor. Özellike yurtiçi uçuşlarında indirimli fiyatlardan faydalanmak isteyenler istedikleri havayolunun resmi websitesine girerek tarih ve nereden-nereye bölgelerini seçerek hem kampanyanları hem de promosyonlu biletleri görebiliyor.  Antalya 59.90 , Malatya 44.90, İstanbul 89.90 gibi fiyatlar ile kampanyalar devam ediyor birçok şehir için sürüyor. İnternet üzerinden alınan biletler değiştirilebiliyor, fakat promosyonlu biletlerde değişim ve iade yapılmıyor.

THY UÇAK BİLETİ RAMAZAN İÇİN İNDİRİM DE 

Türk Hava Yolları yaklaşan ramazan dolayısı ile vatandaşları sevindirecek indirimli uçak bileti imkanı sunuyor. Ucuz uçak bileti fırsatını kaçırmak istemeyenler için bilet alma tarihi aralığı 1 Mayıs 2016 - 29 Haziran 2016, seyahat etme tarihi aralığı ise 6 Haziran 2016 - 29 Haziran 2016 olan biletler satışa çıktı. Ek ücret gerektirmeyen ve tek yön her şey dahil olarak seyat etme imkanı sağlayan THY'nin bu promosyon için sınırlı sayıda koltuğu bulunuyor. Ayrıca Miles&Smiles üyeleri bu kampanyadan faydalanırsa 150 statü mil kazanıyor. İndirimli bilet uygulaması sadece iç hatlarda geçerli olduğu için Anadolujet, Hopa, Ercan hatları uçuşlarında geçerli değildir.

Uçak bileti fiyatları ne kadar? (2016) - İndirimli ve promosyonlu bileti al Haberi Oku, Uçak bileti fiyatları ne kadar? (2016) - İndirimli ve promosyonlu bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İndirimli Uçak Bİleti Al » Ucuz Uçak Bileti » Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » İndirimli Uçak Bİleti Al   » Ucuz Uçak Bileti   » Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping