Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasjet Konya uçuşları başlıyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasjet Konya uçuşları başlıyor

21 Haziran’da Konya’dan İstanbul’a ilk uçuşunu gerçekleştirecek olan Atlasglobal, seferlerin biletlerini satışa sundu. Atlasglobal’in Konya – İstanbul uçuşları haftanın her günü Konya Havalimanı’ndan gerçekleşecek.

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisini Türkiye uçuşlarına da taşıyarak Konya - İstanbul uçuşlarına başladı. Atlasglobal yolcuları, 21 Haziran’dan itibaren Konya Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na Atlasglobal konforu ve kalitesi ile uçabilecek.

Atlasglobal’in Konya uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 22:00’de kalkarak 23:15’de Konya’da oluyor; Konya’dan ise saat 06:50’de kalkarak 08:05’te İstanbul’a varıyor. Atlasglobal’in Konya – İstanbul arasında seyahat eden yolcuları özel fiyat ve ücretsiz ikram gibi avantajlardan yararlanma hakkına sahip oluyor. Konya’dan İstanbul’a günübirlik seyahat imkanı sunan uçuşlar tek yön 59TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konya’dan yurtdışında Amsterdam, Kopenhag, Paris, Zürih, Londra, Stockholm, Hamburg, Düsseldorf, Tiflis, Bişkek, Mahaçkale, Çimkent, Lviv, Kharkov, Zaporijya, Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Dubai (Sharjah), Doha (Katar), Kuveyt, Tahran, Cidde ve Medine’ye aktarma imkanı bulunuyor.

Atlasglobal Havayolları’nın Konya – İstanbul tarifeli seferleri başlıyor.
Atlasjet Konya uçuşları başlıyor Haberi Oku, Atlasjet Konya uçuşları başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Konya Uçak bileti al » Konya Uçak Seferleri
Etiketler » Konya Uçak bileti al   » Konya Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping