Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY ve TÜRSAB'dan Pakistan'da tanıtım etkinliği - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY ve TÜRSAB'dan Pakistan'da tanıtım etkinliği

 

17 Mayıs 2016 tarihinde Pakistan'ın Karaçi şehrinde, Türk Hava Yolları, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Pakistan Seyahat Acentaları Birliği (TAAP) işbirliğinde Türkiye tanıtım etkinliği ve akşam yemeği düzenlendi.

Pakistan Seyahat Acentaları Birliği (TAAP) Başkanı Muhammad Tariq Siraj, T.C. Karaçi Başkonsolosu Murat Mustafa Onart, Pakistan Seyahat Acentaları Birliği (TAAP) Genel Sekreteri Khadim- E - Rasool ve TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan birer konuşma gerçekleştirdiği gecede, TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü  Ela Atakan, Türkiye'nin turizm potansiyeli, Türkiye - Pakistan turizm ilişkileri ve Pakistan ile ikili işbirliği alanları üzerine bir sunum yaptı.

Etkinlik kapsamında TÜRSAB ve TAAP arasında bir de işbirliği anlaşması imzalandı.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 
THY, TÜRSAB ve Pakistan Seyahat Acentaları Birliği (TAAP) İşbirliğinde Pakistan'ın Karaçi şehrinde tanıtım etkinliği yapıldı.
THY ve TÜRSAB'dan Pakistan'da tanıtım etkinliği Haberi Oku, THY ve TÜRSAB'dan Pakistan'da tanıtım etkinliği Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Pakistan Uçak Bileti Al » Pakistan Uçak Seferleri
Etiketler » Pakistan Uçak Bileti Al   » Pakistan Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping