Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY ABD'de 15. uçuş noktası; Atlanta'da Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY ABD'de 15. uçuş noktası; Atlanta'da


Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Panama, Bogota, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal, San Francisco ve Miami’nin ardından uçuş sağlayacağı 15. nokta olan Atlanta’ya seferler, 16 Mayıs’tan itibaren haftanın her günü karşılıklı olarak icra edilecek.

Türk Hava Yolları, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 9. ağ geçidi Atlanta hat açılışıyla birlikte ülkede sergilediği istikrarlı ivmeyi, transfer merkezi İstanbul üzerinden tek aktarma ile 115 ülkede 289 destinasyona sağladığı haftalık 70 sefer sayesinde korumaya devam ediyor.

Atlanta hat açılışını yorumlayan Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur; "Türk Hava Yolları, süreklilikle geliştirdiği ürün ve hizmet çeşitliliği, hayata geçirdiği stratejik yatırımlar ve hız kesmeden genişlettiği uçuş ağı sayesinde bugün dünyanın önde gelen havayollarından biri. Geniş uçuş ağımıza dâhil ettiğimiz bu önemli nokta eminiz ki, yolcuların dünyalarını genişletmeyi amaç edinmiş markamızı bu noktada daha da güçlendirecek.” dedi.

İstanbul’dan, Georgia eyaletinin başkenti Atlanta’ya, hatta özel lansman ücretleriyle seyahat edilebilir. Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri Atlanta hattında, 31 Ekim 2016 tarihine kadar %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir, uçuş sınıflarını yükseltebilir ve satın aldıkları biletler üzerinden %25 fazla mil kazanabilirler.*

Atlanta’ya ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No.

Günler

Kalkış

Varış

TK 031

Haftanın tüm günleri

IST

14:05

ATL

19:05

TK 032

Haftanın tüm günleri

ATL

22:45

IST

16:40 +1

 

Küresel taşıyıcının Amerika Birleşik Devletleri'nde sefer sağlayacağı 9. destinasyon olan Atlanta’ya direkt uçuşlar, 16 Mayıs itibariyle başladı.

THY ABD'de 15. uçuş noktası; Atlanta'da Haberini Oku, THY ABD'de 15. uçuş noktası; Atlanta'da Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  
Google ARA: THY ABD'de 15. uçuş noktası; Atlanta'da

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping