Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY Somali Mogadişu uçuşları tekrar başlatacak Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY Somali Mogadişu uçuşları tekrar başlatacak


Geçtiğimiz şubat ayında Somali’de ilginç gelişmeler yaşanmıştı. 2 Şubat’ta THY’nin İstanbul-Cibuti-Mogadişu seferini yapan uçağı, son anda Cibuti’den Mogadişu uçuşunu iptal etmişti. Bu hatta uçacak 70 THY yolcusu, Daallo Havayolları’na aktarılmıştı.

Ancak bu uçuşta bir yolcunun dizüstü bilgisayarına yerleştirilen bomba patlamış, Airbus A321 tipi uçak acil iniş yapmıştı. Bu gelişmeler üzerine THY, Mogadişu uçuşlarını yeniden alınacak güvenliğe kadar durdurdu.

UZMAN EKİP BÖLGEDE

Önceki gün, bölgede görev yapan güvenlik şirketine ek olarak Gözen Güvenlik ekipleri ile K9 köpekleri Mogadişu’ya gitti. THY uçağı özel olarak Cibuti’den Mogadişu’ya uçarak ekibi bıraktı. Özel yetiştirilen sertifikalı köpeklerle bölgede görev alacak Gözen Ekibi, bomba, uyuşturucu konusunda arama yapacak. Ayrıca uçağa yüklenecek bavullar için de apronda bir x-ray cihazı olacak.

KÖPEKLER ARAMA YAPACAK

Her ne kadar milyon dolarlık cihazlar alınsa da, en hızlı ve güvenilir kontrol işlemi özel eğitimli köpekler tarafından gerçekleştiriliyor. Flydog şirketi ile bölgenin en önemli köpek yetiştirme merkezini kuran Gözen Holding, bu hizmeti ile her yıl sertifikalı köpek yetiştirerek ihraç ediyor. Merkez aynı zamanda köpeklerin bakıcılarının eğitimlerini de yapıyor.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Mogadişu’da yeniden organize edilen güvenlik çalışmalarının tamamlanmasının ardından kısa sürede THY’nin seferlerinin başlaması hedefleniyor.

 

Kaynak: www.kokpit.aero-ÖZEL
Türk Hava Yolları, geçtiğimiz şubat ayında meydana gelen terör olaylarının ardından Somali’de Mogadişu’ya yaptığı seferlerini durdurmuştu. Bu uçuşlar yeniden başlatılacak.

THY Somali Mogadişu uçuşları tekrar başlatacak Haberini Oku, THY Somali Mogadişu uçuşları tekrar başlatacak Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  
Google ARA: THY Somali Mogadişu uçuşları tekrar başlatacak

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping