Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Cola Cola’dan THY’nin Atlanta uçuşu için özel şişe - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Cola Cola’dan THY’nin Atlanta uçuşu için özel şişe

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Coca Cola’nın ana merkezi ABD’de Atlanta kenti. Türk Hava Yolları’nın bugün başlatacağı ilk uçuş için Coca Cola farklı bir jeste imza attı. Şişenin üzerine Atlanta yazısı ile THY’nin Boeing 737 uçağının resmi konuldu.

Bu şişeler, THY’nin büyük ilgi gören Istanbul Lounge özel yolcu salonunda dağıtılmaya başlandı.

THY, Miami’den sonra bugün Atlanta seferlerine başlıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) 9’uncu uçuş noktası olacak Atlanta uçuşları her gün karşılıklı gerçekleştirilecek.

THY’nin uçuşlara bugün başlayacağı Atlanta hattını Boeing 777-300ER tipi uçakla açıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 14.00’te kalkacak TK031 sefer sayılı uçak, 12 saat 40 dakika sonra Atlanta’ya yerel saatle 19.40’da inecek.

THY MÜDÜRÜ KARŞILAYACAK

Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın da katılacağı ilk seferi THY’nin Atlanta Müdürü Mustafa Kemal Kızılay karşılayacak. Atlanta’nın yer operasyonunu ise İstasyon Şefi Selhan Ünel gerçekleştiriyor. ABD’nin önemli iş merkezlerinden biri olan Atlanta için THY’nin hedefi yüksek sayıda business bilet satmak.

DÖNÜŞ UÇUŞU GECE

Aynı uçak, TK032 sefer numarası ile Atlanta’dan saat 22.10’da kalkacak. İstanbul Atatürk Havalimanı’na inişi ise saat 15.35’te.

THY son yıllarda açtığı diğer ABD hatları gibi Atlanta’ya her gün uçacak. 30 Ekim’de kış tarifesine girecek olan THY, Atlanta seferlerini haftalık beşe indirecek. Pazartesi ve Çarşamba haricinde THY kış tarifesinde Atlanta ve İstanbul’u birbirine bağlayacak. 

Coca Cola, Türk Hava Yolları’nın merkezleri olan ABD’de Atlanta’ya uçması nedeniyle özel bir şişe tasarladı.
Cola Cola’dan THY’nin Atlanta uçuşu için özel şişe Haberi Oku, Cola Cola’dan THY’nin Atlanta uçuşu için özel şişe Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Atlanta Uçak bileti al » Atlanta Uçak seferleri » Atlanta Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Atlanta Uçak bileti al   » Atlanta Uçak seferleri   » Atlanta Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping