Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yabancı konuklardan EXPO Antalya'ya büyük ilgi - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Yabancı konuklardan EXPO Antalya'ya büyük ilgi

EXPO 2016 Antalya Ajansı'ndan yapılan açıklamaya göre, botanik sergi alanı, ziyaretçilerin yanı sıra yabancı konukların da ilgi odağı oldu. Çin, Sırbistan, Polonya ve Romanya'dan gelen gazeteciler, ülkelerinde izlenimlerini paylaşmak üzere EXPO Antalya sergi alanını gezdi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 22 Nisan'da açılan ve her gün binlerce kişinin gezdiği EXPO 2016 Antalya sergisi, yabancı gazeteciler tarafından da sık sık ziyaret ediliyor.
 
EXPO 2016 Antalya için THY'nin organizasyonuyla Antalya'ya gelen Çin, Sırbistan, Polonya ve Romanya'dan bir grup gazeteci, sergi alanının gezdi, ülke bahçeleri, bitki heykelleri ve alandaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Alanda çekimler de gerçekleştiren gazeteciler, ülke bahçeleri, Türkiye Tema Bahçeleri, Torku Çocuk Adası, Türk Hava Yolları Bilim ve Teknoloji Merkezi, Restoranlar Sokağı, Gübretaş Tarım Müzesi'ni ziyaret etti.
 
Bitki heykellerinin bulunduğu alanda inceleme yapan grubun, ülkelerine döndükten sonra EXPO'daki izlenimlerini aktaracakları ifade edildi.
Çin, Sırbistan, Polonya ve Romanya'dan gelen gazeteciler, Türkiye'nin ilk kez ev sahipliği yaptığı EXPO 2016 Antalya sergi alanını gezdi.
Yabancı konuklardan EXPO Antalya'ya büyük ilgi Haberi Oku, Yabancı konuklardan EXPO Antalya'ya büyük ilgi Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Antalya Uçak seferleri » Antalya Uçak bileti fiyatları » Antalya Uçak bileti al
Etiketler » Antalya Uçak seferleri   » Antalya Uçak bileti fiyatları   » Antalya Uçak bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping