Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
AnadoluJet'ten ramazanda uçuran kampanya - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

AnadoluJet'ten ramazanda uçuran kampanya

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, hesaplı ve konforlu seyahat imkânları sunmaya devam ediyor. Yıl boyunca özel günler için çeşitli fırsatlar sunan AnadoluJet, yolcuları bu Ramazan ayını sevdikleriyle birlikte geçirsin diye yine çok avantajlı bir kampanya hazırladı. AnadoluJet’ten 11 Mayıs - 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında bilet alanlar; 30 Mayıs - 26 Haziran 2016 tarihleri arasında, yüzde 30 indirimli fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor. Kampanya; AnadoluJet’in ortak uçuşları hariç tüm uçuşlarını kapsıyor. Avantajlı biletler, anadolujet.com internet sitesi üzerinden kampanya süresince satışa sunuluyor. 
 

Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayı için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. anadolujet.com internet sitesi üzerinden biletini 11 - 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında alan AnadoluJet yolcuları, 30 Mayıs - 26 Haziran 2016 tarihleri arasında yüzde 30 indirimli uçma fırsatı yakalıyor.
AnadoluJet'ten ramazanda uçuran kampanya Haberi Oku, AnadoluJet'ten ramazanda uçuran kampanya Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolujet Uçak bileti al » Anadolujet Uçak uçak seferleri » Anadolujet Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Anadolujet Uçak bileti al   » Anadolujet Uçak uçak seferleri   » Anadolujet Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping