Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Online Kiev - Ankara Uçak bileti al - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Online Kiev - Ankara Uçak bileti al

2016/2017 Kış Programına yeni hat olarak Ankara'yı ilave eden Ukraine International Airlines, Kiev- Ankara arası direk seferlere başlıyor. 

Ankara Kalkınma Ajansı ile yürütülen çalışmalar sonucu başlatılacak bu seferlere ait biletler, Ukrayna Havayolları internet sitesinden, Ukrayna Havayolları çağrı merkezinden ve yetkili seyahat acentelerinden alınabiliyor.Ankara Kalkınma Ajansı ile yürütülen çalışmalar sonucu başlatılacak Kiev- Ankara arası direk seferler, 30 Ekim 2016 tarihinden itibaren günlük bazda gerçekleşecek. Kiev – Ankara – Kiev seferleri, modern Boeing 737 tipi uçaklarında yer alan, ekonomi ve business class kabinleri ile uçuş hizmeti sunulacak.

Ankara’ya ve Ankara’dan gerçekleşecek sefer hareket saatleri, UIA’ın Batı Avrupa, Çin Halk Cumhuriyeti ve Amerika Birleşik Devletleri’ne Kiev Boryspil Havaalanından hareket edecek bağlantı uçuşlarının, en uygun şekilde kullanılması üzere planlandı.. 

Hergün sefer olacak 

UIA Kurumsal Medya İlişkileri Sorumlusu Evgeniya Satska'nın bu konuda yaptığı açıklama şöyle;“Kiev-Ankara-Kiev arasında başlatacağımız bu direk uçuş programı, UIA olarak orta mesafeli uçuş ağımızı genişletmek açısından atılmış yeni ve güzel başka bir adım olacak. Günlük bazda gerçekleşecek bu yeni uçuşlar ile hem iki ülke arasında güçlü ticari bağlantılar kurulacak, hem de Türkiye bir tatil ülkesi olduğundan, bu konudaki popülaritesini geliştirecektir.  

Gidiş-dönüş bilet fiyatları, 240 USD’den başlıyor 

Umarım hem Türk, hem de Ukraynalı yolcular bu yeni servisimizin avantajlarından faydalanmayı tercih ederler.” Ankara – Kiev gidiş-dönüş ekonomi sınıfı bilet fiyatları, tüm vergiler ve ücretler dahil 240 USD’den başlıyor. 
 

Kiev – Ankara – Kiev seferleri, modern Boeing 737 tipi uçaklarda yer alan, ekonomi ve business class kabinleri ile uçuş hizmeti sunulacak.....
Online Kiev - Ankara Uçak bileti al Haberi Oku, Online Kiev - Ankara Uçak bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kiev - Ankara uçak seferleri » Kiev - Ankara uçak bileti al » Kiev - Ankara bileti fiyatları
Etiketler » Kiev - Ankara uçak seferleri   » Kiev - Ankara uçak bileti al   » Kiev - Ankara bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping